Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198100
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
2.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Ολο στο νου μου το ειχα, ολο να τσεκαρα σεκφτομουν, ολο απο εκει με εφερνε ο δρομος μου αλλα ποτε δεν βρηκα την αφορμη και την ορεξη να μπω για ενα ποτο. Δεν ημουν και ποτε fan των κωλομπαρων/στριπτιτζαδικων/οτιδηποτε παρεμφερες, τα θεωρω χαμενο χρονο και λεφτα, και ετσι συνεχιζα την ατερμονη πορεια μου στη λεωφορο του αγοραιου αποκλειστικα και μονο μεσω αμεσων "επενδυσεων". Μεχρι που ειχαμε βγει με τον κολλητο και στην πορεια ετυχε να καυλαντιζουμε με την διπλανη κοριτσοπαρεα σε ενα ουζερι μεσω ευθυμιας, χαβαλε και μετριας ποιοτητας αστειων, ετσι οταν το διαλυσαμε εχοντας ανταλλαξει τηλεωνα με τα κοριτσια για να τα ξαναπουμε, ειπαμε να συνεχισουμε καπου αλλου. Η προταση του κολητου ηταν για γνωστο στριπ στη Συγγρου αλλα εγω αντιπροτεινα το xxx μιας και ηθελα να τσεκαρω. Οπερ και εγενετω, σκαμε κατα τις 2 το πρωι, φισκα γεματο και η κοπελα της υποδοχης μα υποδεικνυει ενα τραπεζι αποτραβηγμενο καπως κοντα στο σημειο που καθοντουσαν τα κοριτσια. Παραγγειλαμε τα ποτα μας και κοβαμε κινηση. Φουλ νεοελληναριο μεσα, στο ντυσιμο, στις κινησεις, ακομα και στον τροπο που ανταποκρκινοντουσαν στο καυλαντισμα των κοριτσιων. Το προσπερναω και χαζευω το σοου στον στυλο ο οποιος εναλλασεται καθε 20-30 λεπτα μεσω διαφορετικων κοριτσιων. Πεσιμο γενικα δεν γινεται απο κοριτσια, εμας μας προσεγγισαν μονο 2 με τις οποιες ειχα μια πολυ συντομη συζητηση. Ειμασταν πολυ casual ντυμενοι και υποθεσαμε οτι θα φταιει αυτο. Την επομενη εβδομαδα πηγαμε λιγο πιο προσεγμενοι θελοντας να διεξαγουμε ενα μικρο κοινωνικο πειραματακι (βασικα να επιβεβαιωσουμε τις αποψεις μας) και οι 2 της προηγουμενης φορας, γινανε 5 Γαμήσου Πολυ χαλαρα παντως η κοπελα σε προσεγγιζει και σου ζηταει να "πατε πανω" οπου ανακοινωνει προγραμματακι και χρονο. Δεν ειχαμε παει για αυτο τον λογο και δεν καναμε περαιτερω κινησεις. Για να παρεις λιγο ματι κινηση καλο μαγαζι ειναι, το μονο μειον περα απο την σκυλαουα μουσικη ατμοσφαιρα και τον εμετικο κοσμο που σηκωνει πολυ μνημονιο, ο πολυ χαμηλος φωτισμος ο οποιος δεν σε αφηνει να προσεξεις προσωπο στις κοπελες ακομα και αν ειναι 3 μετρα μακρια σου. Οι παρουσιες πανω απο το μεσω ορο. Προσωπικο απλα νορμαλ.
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2015
γουσταρω το "κοινωνικο πειραματακι"Ναι!.Επισης συμφωνω για το "χασιμο χρονου" το οποιο το επεκτεινω και για τις πιατσες .Σαν το μεταξι που στο 10ευρα κανεις τα παντα,δεν εχει πουθενα.Τα υπολοιπα ειναι για χαβαλε,για τη παρεα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1