Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασα στην αρχή της απογευματινής βάρδιας από αυτό το μπουρδέλο και πραγματοποίησα την τρίτη μου κατάθεση. Δούλευαν 2 μεγαλοκοπέλες, η μία αδιάφορη και η άλλη αρκετά καυλωτική με σέξι εμφάνιση που παρέπεμπε σε σέξι καθηγήτρια ή γραμματέα που την έλεγαν Ειρήνη.
Εμφανισιακά η Ειρήνη είναι μια ψηλή ξανθιά Ρωσίδα με κοντό μαλλί, γύρω στα 50, είχε κόκκινο έντονο κραγιόν στα χείλια, μεγάλα βυζιά, ξυρισμένο μουνί, κανονικά κιλά και φορούσε ένα μίνι διχτυωτό φόρεμα.
Έδωσα τα 20 ευρώ και πέρασα στο καθαρό δωμάτιο. Ωστόσο μέχρι να εξηγήσω στην τσατσά ποια θέλω αγκομάχησα πραγματικά! Μιλάμε για IQ ραδικιού η τύπισσα!
Μέχρι να έρθει μέσα το σούργελο, έριξα ένα γρήγορο πλύσιμο της πουτσας στο νιπτήρα. Ήρθε στο δωμάτιο και εγώ πήγα από πίσω της και την χούφτωνα μπας και σηκωθεί λιγάκι. Μετά γύρισε προς τα εμένα και πήγε να βάλει προφυλακτικό, αφού καλά καλά δεν μου σηκώθηκε. Την σταμάτησα και της είπα πως θέλω πίπα χωρίς και αυτή κάνοντας πως δεν κατάλαβε επέμενε να μου το φορέσει Θυμός. Δεν της έκανα όμως την χάρη και τελικά τον πήρε ακάποτα παίρνοντας άβολη θέση για να μην χουφτώνω. Αφού τελείωσε την μέτρια πίπα με τα ψεύτικα ηχητικά εφέ, μου πέρασε καπότα να ξεκινήσουμε. Πρώτη στάση αυτή από πάνω να ανεβοκατεβαίνει δυνατά πάνω στον πούτσο μου και εγώ να γλύφω τις μεγάλες της ρόγες. Καθώς κουνιόταν ακούω να με βρίζει στα Ρώσικα λέγοντας με "φρικιό"! Δεν ήξερε βέβαια ότι τα Ρώσικα είναι η μητρική μου γλώσσα και εγώ έκανα πως δεν κατάλαβα για να δω που το πάει. Επόμενη στάση την έβαλα από κάτω και την γαμούσα σε γρήγορο ρυθμό και πάλι την ακούω να με βρίζει στην γλώσσα της χωρίς να δώσω σημασία, γιατί θα την άρχιζα στις φάπες και δεν ξέρω τι άλλο Θυμός Τελευταία στάση την έστησα στα τέσσερα και την γάμαγα με απαξιωτικό γρήγορο ρυθμό με μερικά σκαμπιλάκια στον κωλο της, μικρής έντασης. Στο πισωκολλητό άρχισε να με βρίζει πολύ χυδαία φωνάζοντας με μίσος στα Ρώσικα "Να πεθάνεις γαμημένε" επανειλημμένα! Τελικά έχυσα σκεπτόμενος πόσο καριόλα και υπάνθρωπος είναι! Μαύρο και στην τσατσά γιατί μόλις βγήκα από το δωμάτιο ήταν έτοιμη να μπει μέσα! Φαντάζομαι και σε άλλες περιπτώσεις που δεν ξέρω τι γλώσσα το τι λένε! Και ποιες? Αυτές που έκαναν περιουσίες δουλεύοντας με το μουνί τους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2015
Τσάρος είσαι τύπε Ερωτιάρης; Δεν τις είπες κανά Ρώσικο και εσύ να στανιάρει;
13 Μαΐου, 2015
Ναι συγγενείς του Ρασπούτιν είμαι Χαμόγελο Δεν είχα όρεξη να ασχοληθώ με την ηλίθια και νομίζω πολύ σωστά έπραξα αφού υπάρχει η δυνατότητα των κριτικών προς ενημέρωση του κοινωνικού συνόλου Γερο-μύστης
E
Erotiaris26
(Updated: 14 Μαΐου, 2015) 13 Μαΐου, 2015
Δεν ξέρω καν φατσικά την κοπέλα,αλλά μού ακούγεται ακραίο να σε βρίζει κάποιος ή κάποια δίχως λόγο κι αφορμή!Κι απ'όσο έχω διαπιστώσει,οι συμπατριώτισσές σου είναι οι πλέον αξιοπρεπείς στον χώρο.Μήπως έκανες κι εκεί καμιά... ρομαντική επίθεση και δεν μας το λες;
(Updated: 13 Μαΐου, 2015) 13 Μαΐου, 2015
ψωνισμενες ,περιμενουν τον Kniaz να τις παρει και να χαθουν στο ηλιοβασιλεμα.Καλα εκανες και δεν αποκαλυφθηκες γιατι θα το συνεχιζε
ακομα χειροτερα η καριολα.
13 Μαΐου, 2015
Εγω την έχω δει αυτη που λέει ο φιλος ειναι η γνωστη ξανθια που παιζει εκει τα απογεύματα την αλλη φορα την ειχα πετυχει με ασπρο κορμάκι που αφηνε τις ρογες της ανοιχτές ειναι πολυ προκλητική και θες να μπεις μαζι της στο δωμάτιο αλλα ετσι οπως τα λες με απογοητευεις. Ειδικα στο 69 που δεν γυρισε να χουφτώνεις και εσυ λιγο πως θα φτιαχτουμε???? ελεος
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5