Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μετα το τελος της συναντησης των μελων και την μασα στην καντινα με τους φιλτατους συναγωνιστες και με την παροτρυνση μπουχου(αφου του εβαλα να διαλεξει για μενα που θα καταθεσω)
ανηφοριζω για πετρου ερημιτη...στοχος;ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ...ξανθια, πετιτ, με κολαρακι,πρωην feverαντζου, με βυζαρες στητες 3αρες και προσωπο ομορφο(μπουχεεεεεε-σπιλερ=ειναι ψευτικες τελικα και ειχα δικιο)
μπαινω και ξαναβγαινω γιατι μολις ειχε βγει απο το δωματιο και περιμενω εξω να ρωτησω τον συναγωνιστη αν αξιζει...με κατεβασμενο το κεφαλι μου απανταει ΟΧΙ...οτι και να εκανα ΟΧΙ απαντουσε ο καημενος!!
ανεβαινω στη μηχανη και παω για λαρα...θα το φαω που θα το φαω το ΙΚΕΑ ας ειναι εις γνωσην μου τουλαχιστον!!δεν κανει προγραμματα η λαρα απανταει η τσατσα και ξαναφευγω πισω στη ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ αποφασισμενος αυτη τη φορα να μπω...και ευτυχως μπηκααααααααααααα
μιλαω με την τσατσα που εδω θελω να σημειωσω οτι ζητουσε κερματα επιμονα σαν ζητιανα!!!πηρε τα ριπαπα μου!!!τι πραγμα κι αυτο να σε κυνηγαει απο πισω η τσατσα και να σου λεει δωσε κατι δωσε κατι!!!
πληρωνω το 40αρι για 69 και μπαινω...δεν αργει το μωρο...ερχεται και αρχιζουμε τα χαδακια...τον πιανει στο χερι και μου τον παιζει ενω την αρχιζω στα ρουφηγματα...στο στομα δεν φιλαει μονο λιγο πεταχτα!!
ειναι και το μονο που δεν κανει!!!την αρχιζω στο γλυψιμο και το μικρο οσο παει αρχιζει και γουσταρει...βαζει απο κατω το μαξιλαρι απο την μεση της και μου ανοιγει τα μουνοχειλα της ενω αρχιζει να κουνιεται αυτη πανω στη γλωσσα μου σαν τρελη...βογκητα αρκετα ωσπου αρχισε να χτυπιεται σαν τρελη...σημειωτεο(το εκανα κανενα 10λεπτο συνεχομενα)ωσπου τελειωσε μεσα σε μεγαλομικρο κραυγουλες!!!ξαπλωνω αναποδα
και μου παιρνει πιπα ενω της επιανα ηδη το μουσκεμενο νινανι της!!!!1η σταση πισωκολητο:αντεχει το σφυροκοπημα αρκετα και οι κραυγες της ξεχυθηκαν στο δωματιο...
2η σταση ιεραποστολικο...οπου εκει αρχισε να μου ρουφαει τον λαιμο σαν τρελη...γρηγορο τεμπο και χυσιμο!!!μειναμε γυρω στο 5λεπτο αγκαλια...και μιλουσαμε!!!
την ρωτησα για τον προηγουμενο συναγωνιστη και μου ειπε οτι ειναι αναλογα ποιος θα μ ερθει...αν δω καποιον αξεστο η μπεκρη γινομαι κρυα μου λεει!!αν δω κατι και μου αρεσει λυνομαι...
και ετσι ειναι ολες οι γυναικες εκτος απο τις επαγγελματιες πουτανες...εγω δεν ειμαι τετοια μου απαντησε!!!σηκωθηκα ντυθηκα μου εριξε μια αγκαλια σφιχτη και εφυγε!!!θα επανερθω στο μικρο σιγουρα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
jimiadis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.198
Πόντοι:
3.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού