Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Τζουλιαννα.Προκειται για μια σχετικα νεαρη Αλβανιδα με μετριο γλυκο σε ομορφια προσωπο , ξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μεσαιο πεσμενο στηθος , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και σωμα με πιασηματα κυριως στην περιφερεια και τον κωλο.Εχει λιγο ατσουμπαλο σωμα και ο κωλος της εχει καποια ιχνη κυτταριτιδας.Εχει εργαστει για αρκετα χρονια Φυλης 69α στον οροφο καθως και Αλκιβιαδου 16γΓερο-μύστης.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα και κωλο.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου.Το εκανε ωραια αλλα τα προκαταρκτικα της ειχαν μικρη διαρκεια!Money Mouth Με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο και μετα την καταφατικη μου απαντηση , μου καθαρισε το πεος και τα αρχιδια.Η πιπα της ηταν σχετικα καλη , αν και λιγο αγαρμπη.Μου εγλυψε και λιγο τα μπαλακια.Δεν τα ρουφουσε ομως καθολουMoney Mouth.Δεν ασχοληθηκε πολυ με τα μπαλακια μου.Γενικα δεν εκανε παθιασμενο καραμελωμα , ετσι οπως το θελω εγω.Χρησιμοποιουσε και λιγο το χερι της στην πιπα και χαιδευε τα μπαλακια μου.Η πιπα της ειχε ικανοποιητικη διαρκεια.

Μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Της τον εχωσα στην μεγαλη και ξεχειλωμενη μουναρα της και αρχισα να την γαμαω.Αυτη ειχε καποια ψευτοσυμμετοχη!Λύπη Φαινονταν οτι προσποιειται οτι και καλα γουσταρει το γαμησι.Βαρεθηκα να γαμαω μουνι.Αλλωστε για να γαμησω κωλο για αυτο περασα μαζι της.Βγηκα απο μεσα της και σηκωσα τα δυο της ποδια στους ωμους μου.Αρχισα σιγα σιγα να της τον χωνω στην κωλοτρυπιδα της.Αυτη εδειχνε να ποναει και εβγαζε επιφωνηματα πονου.Αυτη τη φορα τα επιφωνηματα φαινονταν αληθινα!Γλώσσα Της τον εχωσα σχεδον ολο και αρχισα να την ξεκωλιαζω σε μετριους ρυθμους.Αυτη συνεχιζε τα βογγητα.Μετα βγηκα απο μεσα της και την εστησα στα τεσσερα.Πολυ δουλεμενη η κωλοτρυπιδα της!Ναι! Της τον ανοιξα τελειως!Ναι! Ηταν στα προθυρα του anal gapping!Ναι! Σχεδον οπως στις τσοντες!Ναι! Της τον εχωσα ευκολα στην ανοιχτη της κωλοτρυπιδα.Ανεβηκα απο πανω τηςΚατσικογάμης και αρχισα να την ξεκωλιαζω στα τεσσεραΚατσικογάμης.Μετα απο μερικα λεπτα και εν μεσω των επιφωνηματων της αρχισα να χυνω στο κωλαντερο τηςΚατσικογάμης.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , ειχα διαβασει αρκετες διθυραμβικες κριτικες για την κοπελα και περιμενα περισσοτερα απο την αποδοση τηςΛύπη.Συνηθως οι κοπελες που ειναι μετριες εμφανισιακα , οπως ειναι η Τζουλιαννα , προσπαθουν να το καλυψουν με τις αριστες επιδοσεις που προσφερουνΓερο-μύστης.Κατι τετοιο δεν εγινε στην συνευρεση που ειχα με την Τζουλιαννα.Τα προκαταρκτικα της ηταν μικρης διαρκειας.Το καραμελωμα στα αρχιδια ηταν μικρης διαρκειας και δεν τα ρουφαει καθολου.Συμμετεχει στο σεξ με καποια βογγητα που ομως ειναι προσποιητα για να σε κανει να καυλωσεις και να χυσεις μια ωρα νωριτερα!Κουλ Δεν εθιξε το θεμα χρονου αλλα μεσα απο ολες τις κινησεις της φαινονταν οτι δεν θελει να κατσει πολυ ωρα στο δωματιο.Μου φανηκε σαν να ηθελε να με τελειωσει στην πιπαΧμμμ;.Το θετικο ειναι οτι δινει χωρις υπεκφυγες το κωλι της και αντεχει το κωλογαμησιΚατσικογάμης. Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού