Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Μαρία, συστήνεται από Τσεχία, αλλά μάλλον είναι από κάπου εδώ γύρω. Όμορφο πρόσωπο, ξανθά μαλλιά, 3άρι βυζί στητό και αρκετά πιασήματα. Όχι ο αγαπημένος μου σωματότυπος, αλλά η ομορφιά της με έκανε να δώσω το 20άρικο.

Μπήκε μέσα στο δωμάτιο και γελούσε. Δεν ήθελα και πολύ για να με ζώσουν τα φίδια...τη ρώτησα γιατί γελάει και μου απάντησε ότι όλες οι πουτάνες έτσι γελάνε. Μαλακίες...

Την αγκάλιασα και άρχισα να τη φιλάω στον ώμο και το λαιμό, μπας και σπάσει λίγο ο πάγος και αποσπάσω ρομαντικά γλωσσόφιλα, αλλά μάταια. Δεν ήταν ρομαντική.

Τεσπά, συνεχίσαμε έτσι για λίγη ώρα, μέχρι που της ζήτησα να ξεκινήσουμε πίπα. Η πίπα της τραγική. Έγλυφε μόνο το κεφάλι και έκανε κάποια περάσματα από τον κορμό. Τη σταμάτησα μετά από λίγο και ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό. Η κοπέλα απλά ήταν αλλού...κοιτούσε το ταβάνι σαν αγελάδα. Για να μην ξενερώσω και πάει χαμένο το μπλέ χαρτάκι που είχα πληρώσει, τη σφυροκόπησα δυνατά και σκεφτόμουν τις μικρές φοιτήτριες που βλέπω κάθε πρωϊ στο Μετρό, στο δρόμο για τη δουλειά. Έχυσα με δύναμη και γειά σας.

Συμπέρασμα: Ίσως να την πέτυχα κουρασμένη, ίσως κάτι άλλο, εμένα πάντως η κοπέλα δεν με ικανοποίησε και δεν θα την ξαναπροτιμήσω.

Καλά να περνάμε.

Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dmtrsxxx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού