Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
είδα ένα μικρό μελαγχροινό λεπτεπίλετο γατάκι και θυμήθηκα ότι στο παρελθόν είχα παίξει λίγο μαζί του και έτσι αυτό ήταν αρκετό να το ξανανοικιάσω για κανά 10λεπτο...
...το γατάκι μπήκε μέσα γουργουρίζοντας , μου έπλυνε τον φαλό και άρχισε να παίζει μαζί του μέχρι να γίνει τούμπανο...
...προσπαθούσα εναγωνίως να της βγάλω το σουτιέν και μόλις τα κατάφερα ένα αίσθημα επιτυχίας ζωγραφίστηκε στο πρόσωπό μου...
...το έβαλα μέσα της και κείνη το δέχτηκε με μια έκφραση πόνου αλλά μετά της άρεσε πεοκολποπαλινδρομούσα ιεραποστολικά και στην συνέχεια κυνικά μέχρι να αποβάλλω απο τα ενδοπυελικά μου σπλάχγνα λίγο υγρό...
...το γατάκι χουζούρευε και δεν ήθελε να φύγει , ένα μικρό κοριτσάκι ήταν που ήθελε παιχνίδια , την άφησα να παίξει λίγο με το κινητό μου ενώ εγώ πασπάτευα το σωματάκι της , το βρακάκι με το φιογκάκι και τα μικρά βυζάκια της...
...μετά την εκσπερμάτιση δεν την πολύ-έχεις ανάγκη όμως , ντύθηκα και περπάταγα στο μεταξένιο πλακόστρωτο τραγουδώντας απο μέσα μου την μυστική συνουσία των πυξ λάξ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Εύα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού