Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297175
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεσανυχτα Παραμονης πρωτομαγιας καθως ξημερωνε και λιγο πριν της 02.00 ανεβαινω βουνο με σκοπο να περασω στα ενδοτερα με την Σιντυ που ειχα δει παλιοτερα σε περασμα απο εκει.Ετσι δινω το50ευρω στην τσατσα και παω στο δωματιο που ειναι κατω μετα απο λιγο ερχεται η Σιντυ με χαιρετα και μου λεει ξαμπλωσε να σου κανω μασαζακι επειδη ομως δεν ψηνομουν ιδιαιτερα για αυτο καθως ηθελα σεξακι με ωραια προκαταρκικα που ειχα ακουσει οτι κανει της λεω οχι και τοτε αυτη μου απαντα με υφακι καλα τι να σου πω εγω στο κανω δωρο και εσυ αρνεισαι οπως θες μου λεει καπως ξαφνιασμενη οπως εδειξε.Προχωρα σε καποια προκαταρκτικα τριβοντας τα βυζια της στο προσωπο μου μου εγλειψε το αριστερο αυτι σε βαθμο που γαργαλιομουν.Μετα ανεβηκε απο πανω μου και εκανε ιπασσια στον πουτσο μου παιρνοντας πολυ καλη σταση.μετα την γυριζω σε ιεραποστολικη θεση και εκει εβγαλα ολη την ενταση και την κουραση της μερας καθως της τον εχωνα με γρηγορο και εντονο ρυθμο ενω η σιντυ βογγουσε και εκανε μια προσπαθει να συγκλεινει τα ποδια της αλλα ματαια καθως της τα κρατουσα ανοιχτακαι μετα απο λιγο τελειωσα.γενικα ηταν μια σχετικα οπως αναφερω και στον τιτλο καταθεση καθως προσδοκουσα σαφως κατι κατι καλιτερο εξω απο τα τυποποιημενα απο μια κοπελα σε στουντιο,η Σιντυ κινηθηκε σε τυπικα πλαισια παντως βεβαια ειναι πολυ ομορφη κοπελα και αριστη στην επικοινωνια μαλιστα οταν τελιωσαμε το σεξ εκατσε αλλα10λεπτα στο δωματιο και κουβεντιαζαμε καθως μου εξεφρασε το παραπονο οτι ημουν πολυ σοβαρος λιγομιλητος και δεν αφεθηκα της ειπα οτι και αυτη ηταν καπως τυποιποιημενη αλλα δεν πολυ καταλαβε την ενοια της λεξης αλλα ειχαμε μια πολυ ενδιαφερουσα και εποικοδομητικη συνομιλια και εβγαλα συμπερασματα για τις κοπελες που εχουν βρεθει σε αυτη τη δουλεια η καθε μια για τον δικο της λογο.Μετα την κουβεντα με καληνυχτισε και εφυγε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2015
Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού