Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304624
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα και από εμένα,

νέος στο site και αποφάσισα να γράψω την 1η κριτική μου.
Επίσκεψη στο μέρος περίπου μέσα Απρίλη βραδάκι.

Τσατσά ψιλοτραγική, του τύπου "δέστε τι όμορφα κορίτσια έχουμε", κτλ. Διάλεξα την Τζούλια από τις 2 διαθέσιμες κοπέλες (λόγω πλούσιων προσόντων). Μπαίνω δωμάτιο, κάνω μπανάκι και μετά ξενέρα. Περιμένω κανά 25λεπτο με την πετσέτα πάνω στο κρεβάτι μέχρι να έρθει η κοπέλα κολοβαρώντας με το κινητό μου. Δεν υπήρχε άλλος πελάτης στο σαλόνι ή αν υπήρχε (π.χ. περίμενε μέσα σε δωμάτιο προτού φτάσω), θα έπρεπε να είχα ενημερωθεί. Τέσπα, αν δεν είχα προπληρώσει (50 €, απλό πρόγραμμα), θα την είχα κοπανήσει.
Η κοπέλα από Ρουμανία (μιλάει καλά ελληνικά),μελαχροινή, αρκετά ψηλή (αν και με τα θεόρατα τακούνια, ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις ακριβώς) με αρκετά σφιχτό σώμα και μεγάλα στήθη (όχι υπερβολικά) σιλικονάτα, με ωραία όμως αίσθηση. Προσωπάκι όχι άσχημο, αλλά μέτριο και σίγουρα όχι όσο ελκυστικό φαίνεται στις φώτο.

Αρχίζει και μου γλύφει ακριβώς μια φορά τα μπαλάκια και περνάει καπότα. Στοματικό για κανά 2λεπτο, εν συνεχεία καβαλίκεμα για λιγα λεπτά με χουφτώματα στα βυζιά και μέτρια συμμετοχή εκ μέρους της. Την σταματάω διότι είχα καβλώσει αρκετά, την γυρνάω στα 4 και πισωκολλητό για κανά 2λεπτο όπου και τελείωσα. Σημειώνω ότι η παρουσία της ήταν αρκετά διεκπεραιωτική, μηχανική και πιο πολύ τελείωσα σχετικά γρήγορα λόγω το ότι ήμουν καβλωμένος από πολυήμερη αποχή παρά από πραγματική ηδονή. Φιλάκι ψεύτικο στο μάγουλο στο τέλος και γεια σας.

Εν κατακλείδι, αν ήταν για κανά 20αρικο θα έλεγα ΟΚ, κανένα θέμα, στα 50 όμως είναι πραγματική ληστεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
44
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sarouman

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού