Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λουϊζα, νεαρή Ρουμάνα, 1.6, όχι πολύ όμορφη, αλλά με ωραίο αδύνατο σώμα και κάπως χαλαρά βυζάκια. Πολύ περιποιημένα δάχτυλα ποδιώνε και χεριώνε.

Ήμουν ο πρώτος της πελάτης, οπότε ξεκίνησα με γλύψιμο στα βυζιά της, που ήταν πασαλειμένα με την κρέμα-άρωμα που φορούσε. Φιλάκια στο λαιμούλη της και τα αυτάκια της, προσπάθησα και για κάποια γλωσσόφιλα, αλλά δυστυχώς το κορίτσι δεν ήταν πολύ ρομαντικό.

Η πίπα της όχι κάτι το ιδιαίτερο, πολύ χέρι, της ξέφυγε και λίγο δόντι. Αρχίδια ούτε που τα πλησίασε, αλλά κι εγώ δεν έδωσα σημασία, αφού απολάμβανα τη στάση που είχε πάρει όσο μου έκανε πίπα στον καθρέφτη.

Της ζήτησα να ανέβει επάνω, γι αρχή. Ανεβοκατέβαινε στο καυλί μου με ωραίο χαλαρό ρυθμό, πατώντας με τα χέρια της στο στήθος μου. Έκανα ένα διάλειμα με γλύψιμο στο τριανταφυλλένιο μουνάκι της και για το τέλος επέλεξα ρομαντικό ιεραποστολικό. Χουφτώνοντας τα μικρά της βυζιά – την πόνεσα και λίγο – έχυσα με δύναμη. Φόρεσε τα γοβάκια της και αποχώρησε.

Συμπέρασμα, αν έδινε ρομαντικά γλωσσόφιλα, σίγουρα θα την ξαναέπαιρνα, αλλά έτσι απλά προστέθηκε στη λίστα μου.

Καλά να περνάμε.

Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού