Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

αντίκρυσα μια γυναίκα ομοιάζουσα με την kayla synz , κοντό μαλλί, ψηλή χυτούς πολύ καμπυλώδεις μαστούς ψιλόλιγνη σιλουέτα ήταν η πωλίνα την οποία όποτε τη βλέπω καταφέρνει να χύνει μέσα μου ένα παράξενο ντοπαμινο τεστοστερινικό μίγμα...
...την άφησα να μου εκφράσει με τις κινήσεις της αυτό που είχε μέσα της και γώ απλά την ενθάρρυνα χαιδεύοντάς την και φιλώντας το σώμα της , αλλά τον πρώτο ρόλο τον είχε εκείνη...
...με τη γλώσσα της εξερευνούσε το σώμα μου μέχρι τον γυμνό φαλό μου , ο οποίος έφτασε γρήγορα στο όριο εκσπερμάτισης και απλά προσπαθούσα να αναβάλω το μοιραίο...
...ύστερα τα χείλη μας άρχισαν να αγγίζονται και να ανατρίβονται αισθησιακά , μέχρι τα δικά μου να αγγίξουν αυτά του αιδοίου της και κείνη μου άνοιξε τα πόδια και εισέπραττε πάλι πίσω τις δικές της περιποιήσεις...
...άρχισε να συσπάται η πύελός της (τεχνηέντως αλλά ήταν όμορφο) , και στη συνέχεια φιλούσα το σώμα της ανιόντως μέχρι τις μαστικές καμπυλότητες και το λαιμό της...
...το πέος μου άντεξε 5-6πιστονιές μέσα στον κόλπο της (και πολύ ήταν, με τέτοια μουνάρα!) και το ευφοριστικό οπιοειδές εκφράστηκε με 2-3 κομπλιμέντα για πάρτη της τα οποία μου τα ανταπέδωσε, και έτσι απελευθερώθηκα μ'ένα όμορφο αίσθημα αδειάσματος...
...ρουφούσα τον fredo στον άγριο παντελεήμωνα παρατηρώντας τα παιδάκια να παίζουν ανέμελα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2015
Τοσες κριτικες και δεν εχω βαρεθει να σας διαβαζω!
06 Μαΐου, 2015
καλά, όχι κ kayla synz η Πωλίνα ... είπαμε Γλώσσα
06 Μαΐου, 2015
Καλά έκανες και έγραψες κριτική,η Πωλίνα είναι κάτι σαν την coca-cola:την ξέρουν όλοι,αλλά ακόμα και η coca-cola χρειάζεται διαφήμιση.
06 Μαΐου, 2015
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!
06 Μαΐου, 2015
Ξερατε τι ωρες και μερες δουλευει και αν θα δουλευει αυτην την πεμπτη?
06 Μαΐου, 2015
Ναι ! Πωλίνα . Τι διάρκεια αυτη η γυναίκα , τί διάρκεια ! ! ! !
08 Μαΐου, 2015
Απλώς μια παρατήρηση, μιλάμε για το 48Β νομίζω.
Η Πωλίνα τώρα έχει βάλει τα στάνταρ. Άμα έχεις
τέτοιες υπηρεσίες με 20Ευρώ, όλα τα υπόλοιπα
κορίτσια πρέπει να βαθμολογούνται σε σχέση με
την Πωλίνα. Θεά δεν το συζητώ.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7