Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αναπαντεχη επισκεψη στο κλασσικο πλεον Ιγκουανα που δειχνει οτι καλα κραταει παρα την παρακμη και πτωση που γνωριζουν τα μαγαζιου τα ειδους τα τελευταια χρονια.Γεματο το μαγαζι μεχρι τον χωρο τους πριβε,ειναι μικρο μαγαζι βεβαια αλλα ειχα πολυ καιρο να το δω ετσι.
Η φιλοσοφια ειναι ιδια ολα τα χρονια,αψογη εξυπηρετηση,χαλαρη μουσικη σε λογικη ενταση,χορος στην πιστα απο τις κοπελες σχεδον ανα 5λεπτο οποτε δε βαριεσαι και δεν ξενερωνεις.

Οι κοπελες δεν ειναι φορτικες και πιεστικες,θα περασουν ολες με τη σειρα θα πουν τα τυπικα και θα ζητησουν ποτο ή χορο χωρις να σου ζαλισουν τ'αρχιδια με εξαιρεση την αγενεστατη Χαϊντι.
9 κοπελες πολυ ωραιες ολες τους!!

-Γιασμιν η Τσεχα η παλια 10 χρονια ειναι εκει μεσα ακομα δε βαρεθηκε,χαλασε πολυ ομως και σε σωμα και σε φατσα ποτε δε της ειχα αδυναμια για να πω την αληθεια
-Σιμονα Ρουμανα μελαχρινη πολυ ομορφη και γλυκεια κοπελα,νταρντανα με βαρυ κορμι και μια πανεμορφη μεγαλη κωλαρα αλλα στητη,ορθια και πεταχτη.Πολυ σπανιος κωλος και ευγενικη κοπελα και δυνατη στο πριβε σου φερνει και την κωλαρα στη μουρη
-Ερικα Ουγγαρεζα νεαρο καστανο πιπινι πολυ ομορφο στη φατσα,μοντελισιο κορμι αλλα ξενερωτη στο πριβε
-Μονικα Ουγγαρεζα ξανθο,μετριο στη φατσα αλλα πολυ συμπαθητικο και κορμαρα κι αυτη με κωλαρα απο τις λιγες και ευγενικο κοριτσι.Οι Ουγγαρεζες εχουν ολες βαρυ στητο κορμι και ιδιαιτερους κωλους.Πολυ καλη στο πριβε κι αυτη,καθεται ωρα πιανεις μουνακι κωλο οσο θες
-Χαϊντι επισης πολυ ομορφο κοριτσακι Ουγγαρεζακι αλλα αγενεστατο και προκλητικο...μετρια στην πιστα και γενικα για τις κλωτσιες
-Ναομι η μαυρουλα του μαγαζιου,καλο κορμι κι αυτη αλλα εμενα οι μαυρες δε με συγκινουν...η παλια τους μαυρη πριν 6-7 χρονια ηταν ο,τι καλυτερο εχω δει σε μαυρη αλλα δε θυμαμαι ονομα
-Διονυσια Τσεχα μιλφακι,ψηλο αδυνατο και πολυ καλη κοπελα την ειχα παρει πριβε την αλλη φορα και ηταν καλη.Αυτη τη φορα δε μου ηρθε ομως
-αλλη μια μελαχρινη Τσεχα επισης κορμαρα αλλα μετρια φατσα η οποια δε μου ηρθε καθολου ομως
-κι αλλη μια πιτσιρικα ομορφουλα και ναζιαρα μελαχρινη με πολυ ομορφο κωλαρακι η οποια επισης δε μου ηρθε καθολου

10ε εισοδος με ποτο και 20 τα πριβε μειον 10ε αν εχεις καρτα που τυπωνεις απο τη σελιδα τους στο ιντερνετ ή σου βαζουν στο παρμπριζ του αυτοκινητου αν παρκαρεις οπουδηποτε εκει γυρω.Δηλαδη στην ουσια ριξανε 5 ευρω την εισοδο με το ποτο αλλα ανεβασαν 5 ευρω τα πριβε γιατι παλια η καρτα αξιζε 15ε

Η ιδια συνταγη ολα τα χρονια,καθαρο μαγαζι,ζεστος χωρος στο κεντρο της πολης,πολυ δυνατη ομαδα με 8 στις 9 κοπελες μουναρες...νταξει θα περασεις καλα και φαινεται οτι ο κοσμος το εκτιμαει ακομα αυτο.Οι κοπελες δεν ειναι οι σουπερ χορευτριες πανω στην πιστα οπως ηταν ας πουμε η Βερονικα αλλα στα πριβε ειναι καλες
Απο κει και περα οταν μπαινω σ'αυτο το μαγαζι και δεν ειναι η Ταρα μου μεσα μου φαινονται ολα κενα...ειχαμε ερωτα με την Ταρα,μια 3ετια εκει μεσα την περασα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2015
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2015
Respect πορνε μου Προσκύνημα θυμασαι τι επαιζε απο τακουνικο-μποτικο? Ειχαμε κατι συγκινητικο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1