Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Kορίνα είναι καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία και εχθές εργαζόταν σε ντουέτο με την Αλεξάνδρα.Ηλικιακά είναι πιπίνι,λεπτή,προφανώς αθίγγανη με μελαμψό δέρμα,μαύρα μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα πάνω και ένα τατού πίσω στον ώμο της.Αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό και επειδή μου έκανε κλικ μιας και πρόκειται για μία αρκετά εμφανίσιμη κοπέλα ομολογουμένως.
Η Κορίνα μπήκε στο δωμάτιο ακτινοβολώντας γοητεία.Η συνεννόηση γίνεται κυρίως στα Αγγλικά μιας και δεν φαίνεται να γνωρίζει Ελληνικά παρόλο που μου είπε το αντίθετο.Ένα σημείο που κάνει να ξεχωρίζει την Κορίνα είναι σίγουρα το ωραίο της χαμόγελο.Την έφερα κοντά μου, όρθιοι όπως είμασταν και άρχισα να χαιδεύω το κορμάκι της με αυτή να συνεχίζει να χαμογελά.Την έγλυψα στο λαιμουδάκι της και της απέσπασα και με το σταγονόμετρο κανά δύο φιλάκια,κατόπιν μου είπε ότι δεν δίνει.Της αφαίρεσα το ροζ κυλοτάκι που φορούσε καθώς και τον στηθόδεσμο. Την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεββάτι και άρχισα να την γλύφω και περιποιήθηκα και το μουνάκι της ενώ αυτή δεν ήταν χαλαρή αλλά είχε ανασηκώσει λίγο το σώμα της πατώντας στους αγκώνες και έβλεπε την όλη φάση.Μόλις ολοκλήρωσα πήρε ένα μωρομάντηλο και σκούπισε το πράγμα της κάτι που έδειξε ότι δεν το απόλαυσε δεόντως.
Κατόπιν ξάπλωσα και της υπέδειξα να μου κάνει ακάπελα τσιμπούκι μιας και είχε πάρει την καπότα και πήγε να μου την βάλει.Μου καθάρησε πρόθυμα το μόριο με μωρομάντηλο και μου έκανε πίπα η οποία ήταν χωρίς χέρι,σχετικά μετρίου βάθους και μετρίας σχετικά ηδονικότητας.Εγω χάιδευα το μουνάκι της απαλά κατά την διάρκεια της περιποίησης της.Όταν της είπα να γυρίσουμε σε 69 αρνήθηκε ευγενικά πάντα με χαμόγελο, είναι αυτό που λέμε το χαμόγελο που σε σκοτώνει ανώδυνα.Αυτό βέβαια για μένα αποτέλεσε σοβαρό φάουλ στην όλη συνεύρεση.
Έπειτα η Κορίνα πέρασε προφυλακτικό και ανέβηκε πάνω μου κατακόρυφα και άρχισε να κοπανιέται συνεχίζοντας να χαμογελάει.Πιο στενές επαφές απέφυγε και μάλλον αυτό οφείλεται στο ότι το δωμάτιο ήταν ιδιαίτερο ζεστό σαν φούρνος και εγώ είχα ιδρώσει.Έτσι συνεχίσαμε στην θέση αυτή,γλύφωντας και λίγο τα μικρά βυζάκια της με αυτή να συνεχίζει τα ανεβοκατεβάσματα.
Στο πισοκωλητό μπορώ να πω ότι δεν με ενθουσίασε καθόλου η Κορίνα καθότι είχε κλείσει τα πόδια της σφιχτά και έτσι με αυτόν τον τρόπο περιόριζε το εύρος και το βάθος των παλινδρομήσεως,πέρα του ότι δεν είχα και την καλύτερη θέα.
Στην ιεραποστολική στάση χρησιμοποιούσε τα χέρια της σαν αντίσταση για να μην είναι πολύ στενές οι επαφές μιας και είχα αρχίσει να στάζω απο την ζέστη.Δίπλα απο το κρεββάτι υπήρχε μία μεγάλη σόμπα την οποία προφανώς και είχαν χρησιμοποιήσει και επίσης το δωμάτιο αυτό του υπογείου δεν κλιματιζόταν. Πιθανολογώ όμως ότι ακόμα και αν δεν ήμουν ιδρωμένος μάλλον την ίδια αντιμετώπιση θα είχα μιας και η μικρή δεν είναι για πάρα πολλά.
Για το φινάλε πήγα να ολοκληρώσω στο κορμί της αλλά η Κορίνα αρνήθηκε και έτσι την έβαλα να μου ποζάρει σε στάση πισοκωλητού και κάνοντας παιχνίδι με τα κωλομέρια και τα μουνόχειλα της ολοκλήρωσα.
Συνοψίζοντας η Κορίνα ανήκει στην κατηγορία εκείνη των εργαζομένων που πιστεύουν ότι μόνο η ομορφιά τους αρκεί στο να κάνουν τον πελάτη να ολοκληρώσει.Κάποια πράγματα τα δίνουν στον πελάτη και κάποια πράγματα όχι ιδιαίτερα αυτά τα οποία είναι και τα πιο επίπονα.Θα την πρότεινα μόνο σε όσους δεν εστιάζονται ιδιαίτερα σε υπηρεσίες και δεν περιμένουν και τις τρελλές επιδόσεις αλλά δίνουν έμφαση στην εμφάνιση.Επίσης η συγκεκριμένη είναι καλή και για τους πιο πιτσιρικάδες στην ηλικία. Οι υπόλοιποι καλό είναι να ψάξουν κάτι διαφορετικό.Αν δεν βελτιωθεί προιόντος του χρόνου δεν θα υπάρξει δεύτερη επίσκεψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού