Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Στριπτιτζάδικα 136775
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ήμουν άδειος απο σπέρμα , αλλά η επιθυμία ήταν ακόμα ζωντανή , οπότε μαζί με τον κύριο Γιάννη πήγαμε να κλέψουμε λίγο άρωμα θηλυκότητας στο στριποθέατρο του fbi.
η βραδιά άνοιξε υποτονικά , λίγοι πελάτες χαμηλή μουσική αλλά ο στριπομαγνήτης προσέλκυε τις κορασίδες και γώ απλά παρατηρούσα...
...το ενδιαφέρον μου τράβηξε η Αλέξα μια ξανθιά ρωσίδα με γυαλάκια , ύστερα ένας χοντρός πιρφόρος που πλήρωνε τη συντροφιά της δυναμικής ρουμάνας Μαρίας και ύστερα ένα λεσβοshow με 4 γατάκια...
...ύστερα ήταν η Όλγα , μια ξανθιά μουνάρα που με μαγνήτισε με τον αργό αισθησιασμό της στην πίστα, ανταλλάξαμε 2-3 κουβέντες και έφυγε...
...έβλεπα μετά ένα ξανθό γατάκι να αποσπάει πολλά ποτά απο κάποιον άλλο πιρφόρο , ύστερα ο Γιάννης μου εκδήλωσε το ενδιαφέρον του για το καυλάκι Άννα και για ένα μπαμπάτσικο μελαγχροινό που ουδέποτε ήρθε κοντά μας...
...όλες αυτές οι οπτικές και εν μέρει απτικές παραστάσεις διοχέτευσαν λίγο αίμα κάτωθεν και εξέλκυαν λίγη ευφοριστική ντοπαμίνη και ύστερα χάθηκαν καθώς έκανα το τελευταίο τσιγάρο αγναντεύοντας το φεγγάρι...
υγ: είσοδος 15 χορός 10

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2015
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2015
Δύο κορίτσια σε ήθελαν πολύ εκεί άρχοντα, αλλά εσύ βράχος... Τα συγχαρητήρια μου!
03 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχω καλό δάσκαλο , την καλησπέρα μου Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2