Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Πατριτσια τη Ρουμανα μιλφ με το ξανθο μαλλι και το ελαφρα πληθωρικο σωμα με μπολικα πιασιματα, ενα καιρο ημασταν πολυ ρομαντικοι. Μνημες θολωσαν το μυαλο μου οπως την ειδα με το μαυρο δικτυωτο φορεματακι και αφου την "εφτιαξα" απο το σαλονι μου χαμογελασε και περασαμε μεσα. Αφου ξεπετεξε το συναγωνιστη που την ειχε πριν απο μενα, μπηκε στο δωματιο και εκλεισε αποφασιστικα τη πορτα πισω της. Την περιμενα γονατιστος στο κρεββατι και στην ιδια σταση ενωσαμε τα ολογυμνα κορμια μας με αυτη να μου μαλαζει πουτσα και αρχιδια και εμενα να την αγκαλιαζω παντου ενω γλωσσοφιλιαζομασταν. Γρηγορα μουσκεψε και με ξαπλωσε για να μου κανει μια υγρη ρουφηχτη και στριφογυριστη πιπα που μου αρεσε πολυ ενω εγω δακτυλιαζα γλυκα. Τη σταματαω και φερνω τη κολαρα της μπροστα μου που την εστησε πολυ δεκτικα εως υποτακτικα αφηνοντας ενα μικρο βογκητο γνωριζοντας τι θα επακολουθησει. Στην αρχη την επαιρνα γλυκα ολο μεσα ολο εξω ενω οταν επιανα πατο το γυρναγα μεσα της. Τα χερια μου τρεχανε στην πλατη της αισθησιακα μεχρι που την επισα δυνατα απο τα καπουλια για να της χαρισω ενα δυνατο και επιμονο γαμησι που φανηκε οτι το ειχε πολυ αναγκη μεσα στη βαριεστημαρα της. Δεν ηθελα να χυσω εκει, κατι μου ελεγε να τη χυσω ιεραποστολικα και δικαιωθηκα. Γλωσσοφιλα παλι με εντονο ρυθμο να μπαινοβγαινω βαθια μεσα της και για το τελος εγλυψε τα ακροδακτυλα της για να μου παιζει τις ρογες μεχρι που στραγγιξα. Γελακια, φιλακια και υποσχεση για ραντεβου συντομα.
ΥΓ. Την καποτα τη φορεσε ο επομενος φανταζομαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2015
βρε τον φλαμανδο Ναι!. η γυμνη φαλαγγα πυκνωνει.Νομιζα οτι ηταν ρωσσιδα αυτη, ολο μου μιλαγε στο πληθυντικο "τι θα θελατε?"ντολμαδακιαΚεφάλι σε τοίχο!.μαλλον εισαι ψηλος.ειναι μεγαλο ατου το υψος.
04 Μαΐου, 2015
Ρομαντικε μου Kilburn, το ειχες πελωρια αναγκη Προσκύνημα Καπέλο
C
COBRA1986
04 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φλαμανδο? γνωριζεις τις περιπετειες μου στα στενα της Αμβερσας??? Χμμμ;
04 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ειχα και χθες με την Καμελια απο Φωκαιας στον οροφο αλλα δεν εκατσε στο τσακ...
05 Μαΐου, 2015
Μύστη αυτή μια φορά που την πέτυχα μου έβγαλε και μένα κάτι πολύ ρομαντικό αλλά μέσα ήταν πολύ μέτρια ΣπασίκλαςΘυμός.Προφανώς εσείς γνωρίζεστε χρόνια ΈρωταςΈρωτας
05 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, αν δε γινεις πελατης δε περνας καλα. Και πρεπει να της κανεις και κλικ. Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6