Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Την Αναμπέλα την είχα δοκιμάσει προ εβδομάδων στο Κολ. 32 & Λεωνίδου, όταν πρωτοεμφανίστηκε. Εκεί, παρόλο που το αντίτιμο ήταν 15€, η κοπέλα ήταν δεκτική στις θωπείες/φιλάκια(στο σώμα)μου, έκανε 69 και είχε άνεση χρόνου.

Από εμφάνιση είναι ένα στηλιαριδοειδές σκουρόχρωμο τσουρκάκι, με υπέροχα μάτια, σαρκώδη χείλη, μακριά καστανόξανθα μαλλιά, θανατηφόρο κορμί με κωλαράκι ποίημα.

Μόλις έμαθα ότι αναβαθμίστηκε στα παλάτια της Φυλής, πίστεψα ότι θα γινόταν ακόμα καλύτερη.

Οποία απογοήτευση. Έγινε τρισ-χειρότερη σε dt.

Αν και στο σαλόνι δεν ανακοινώθηκε 69, πέρασα στο δωμάτιο ελπίζοντας σε τυχόν παράλειψη του δροσερού τσάτσου. Η κοπέλα ήρθε αρκετά γρήγορα, βρίσκοντας με να γδύνομαι. Την ξάπλωσα στο κρεβάτι και προσπάθησα να καυλώσω χαϊδεύοντας την , αλλά και προσπαθώντας να την φιλήσω στο μοντελέ κορμάκι, επί ματαίω. Η μανταμίτσα μας τα χάλασε. Άρχισε να με σπρώχνει λέγοντας ότι γαργαλιέται & μάλιστα ΠΑΝΤΟΥ. Με παρότρυνε να ξεκινήσει την πίπα άμεσα για να κάνουμε σεξ. Εγώ φυσικά την "έγραφα" κανονικά & προσπαθούσα να εριθστώ όπως γούσταρα εγώ. Πήγα για 69 & μου ρίχνει άκυρο. Της υπενθυμίζω ότι στο Μετάξυ το έκανε. Ενώ παραδέχτηκε ότι δούλεψε εκεί, με έβγαζε τρελό ότι την μπερδεύω με άλλη & ότι ουδέποτε έκανε 69.

Αφού της λέω δεν κάνεις 69, γαργαλιέσαι όπου σε πιάσω, πως ακριβώς θα καυλώσω για να σε πηδήξω? Οπότε πάρε τον πούλο & θα τα βρεί όλα ο "νόμος της αγοράς".

Αντί να γίνει κα(υ)λύτερη, σαν την Αλεξάνδρα την "Κρητικιά", όπου ακολούθησε την ίδια διαδρομή, όπου πρόσφερε και πλούσιο πρόγραμμα, αυτή αντιθέτως το ξεφτίλισε τελείως.

Δεν πειράζει. Γι'αυτό είμαστε εμείς εδώ.
Για να διαλέγουμε τις καλύτερες . . . . . . . . Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναμπέλα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού