Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 169 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 488894
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πηγα ουσιαστικα καρφωτος εχοντας δει τις φωτογραφιες, ηθελα να την δω απο κοντα κι αν μου αρεσει να περασω. Οπως κι εγινε!
Η κοπελα ειναι πολυ ομορφη στο προσωπο, γλυκια και σεξι με το μαλλι πιο μακρυ απ'οτι στις φωτογραφιες, σωματαρα λεπτη, χωρις χαλαρωτητα, μικρο στηθος στητο, ποδαρες πολυ ωραιες. Ελληνιδα, 23 χρονων δηλωσε και φυσικα και τα δυο ακουγονται απολυτως αληθινα...
Συνηθως λεω να περναω με μια κοπελα που να ειναι ομορφη, αφου κυριως αυτο ψαχνω, και πολλες φορες οι υπηρεσιες δεν ειναι καλες. Ομως εδω η κοπελα εχει το πακετο.
Απο την ωρα που μπηκε στο δωματιο ενα κυμα ευγενειας και προσπαθειας να κανει οτι ηθελα με ελουσε. Πραγματικα εβλεπα οτι η κοπελα προπαθουσε με τον καλυτερο τροπο να κανει αυτα που ηθελα, ηταν πολυ επικοινωνιακη, ζεστη, υπομονετικη, δεκτικη στις ανωμαλιες μου.
Αυταρχικο προγραμμα πηρα, ξεκινησαμε με εμενα να τις γλυφω το κορμι απο πανω μεχρι τα ποδια. Τα πολυ ωραια ποδια.... Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι οπου μου εβαλε δαχτυλο, υστερα απο λιγο μου εφερε και το ενα ποδι στη μουρη κι εγλυφα. Της ειπα να μπει με το στραπ για να μην τελειωσω εκει. Μπηκε, ειχε πολυ ωραια τεχνικη και μετα απο λιγο ηρθε το τελος, καθως ειναι κουκλα η κοπελα και αν και ηθελα να κανουμε κι αλλες στασεις δεν κρατιομουν....
Πιστευω πως η κοπελα θα ανταπεξελθει και σε πιο φυσιολογικα προγραμματα, η συμπεριφορα της εδειξε κοπελα που σεβεται τον πελατη.
Στο τελος εκατσε αρκετη ωρα και μιλησαμε ενω ντυθηκε πριν βγει απο το δωματιο, κι εφυγε οταν εγω μπηκα για μπανιο.
Καλες Τσαρκες, Καλο Μηνα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού