Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το ξημέρωμα του Σαββάτου της Διακαινησίμου εβδομάδος, και συγκεκριμένα την 4η πρωινή, με βρήκε στην αίθουσα αναμονής-επιδείξεων του πορνείου που βρίσκεται στον αριθμό 35 της Λ. Θησέως. Απρόσμενη παρέα στην αναμονή, μου έκανε μια εκλεκτή συντροφιά που αποτελείτο από έναν υπέργηρο οινοβαρή ξεδοντιάρη και ρυπαρό μελαμψό κύριο, τους δύο ομοίως οινοβαρείς μελαμψούς και ρυπαρούς παίδες που έσερνε μαζί του (προκειμένου να τους μυήσει προφανώς, στον μαγικό κόσμο του αγοραίου έρωτος) και τα μουσικά όργανά τους. Και γράφω απρόσμενη διότι η εξαιρετική αυτή συντροφιά, μπήκε ετσιθελικά και κατέλαβε τον χώρο, παρά τις παρακλήσεις της επιστάτου να αποχωρήσουν, δεδομένου ότι όχι μόνον ήταν άπαντες κουρούμπελα, αλλά και διότι οι δύο εξ΄ αυτών ήταν πασιφανώς παίδες . Εκεί λοιπόν, αφού η κομπορρήμων επιστάτης ξαπόστειλε με ευγενέστατο και κοσμιότατο τρόπο τους υπόλοιπους παρευρισκομένους (δύο-τρία λεπτά μετά την μανούρα, εισήλθαν εις το πορνείο τρεις καραφλομπεκατσογοριλόπουστες και τους πέταξαν έξω σβέρκο-κώλο) μου παρουσίασε τις Maria (ξανθιά, υψηλόσωμη, κάτισχνη, με όμορφα λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου), και Bianca (μελαχρινή, μετρίου αναστήματος, με χυμώδη σωματότυπο και ελκυστικό πρόσωπο).
Την προσοχή μου κέρδισε η δίδα Μαρία. Δεδομένου όμως ότι είχα ολίγον “άγριες” ορέξεις εκείνο το ξημέρωμα, και με δεδομένα την μάλλον άτεχνη και άνευρη αυτοεπίδειξη της, σε συνδυασμό με το κάτισχνο του σώματος της, φοβήθηκα ότι θα την σπάσω σαν κλαράκι, και επέλεξα την δίδα Bianca (Λευκή), μίας και εκτός από πιο εύρωστη, έδειχνε σαφώς πιο ζωντανή και ιδιαιτέρως πιο αξιόμαχη κατά την δική της αυτοεπίδειξη.

Η δίδα Λευκή, αφού εισήλθε με εμφανώς μάχιμη διάθεση εις την κρεβατοκάμαρη, αποχωρίστηκε τάχιστα τα λιγοστά ιμάτια της και χύμηξε επάνω μου με ορμή. Οι ερωτικές περιπτύξεις που ακολούθησαν ήσαν ζωηρότατες και αποφασιστικές, η θέρμη των οποίων επέφερε ταχύτατα τον ερεθισμό. Ακολούθησε ομοίως ζωηρή πεολειχία, με σαρώσεις όλου του στελέχους, καλή χρήση της γλώσσας και κραταιά αίσθηση. Ως πρώτη στάση για κολπική συνουσία, επελέγει η στάση της γελαδάρισσας. Ακολούθησαν η πλαγία και η στάση με τον τρόπο των σκύλων. Όλα αυτά κύλησαν απρόσκοπτα σε πολύ έντονους ρυθμούς, και συνεπώς όλα έδειχναν ότι κανείς από τους δυο μας δεν θα υποκύψει μέχρι το τέλος. Κατά την στάση του Λωτού όμως (τουτέστιν με τους πόδας της εις τα ώτα μου) και εν μέσω αλαλαγμών μάχης και σφοδρότατων διεισδύσεων σε λυσσαλέους ρυθμούς, ενεφανίσθησαν εις το πρόσωπό της, μορφασμοί ενοχλήσεως οι οποίοι με το πέρασμα των δευτερολέπτων γίνονταν όλο και πιο έντονοι. Ούτως, αναγκάστηκα να διακόψω. Η δίδα Λευκή μου είπε ότι δεν δύναται πλέον να συνεχίσει την κολπική συνουσία, μου ζήτησε συγγνώμη, και προς τιμήν της, μου πρότεινε να μου επιστρέψει το αντίτιμο. Δεν δέχθηκα την ευγενική της προσφορά, και της αντιπρότεινα να συνεχίσει δια στόματος. Ούτως και συνέχισε, προσφέροντάς μου μία έντονη πεολειχία ώσπου να καταφθάσει το τέλος.

Εν κατακλείδι θα δηλώσω ότι η συνεύρεση μου με την δίδα Μπιάνκα, ήταν μεν αξιόλογη, δεν στέφθηκε όμως δε από απόλυτη επιτυχία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Bianca
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
31.951
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, panagos7, iuakoya και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2015
Εις την ηλικιαν εις ην ευρισκεσθε ο οργανισμος παρουσιαζει μια αναλαμπη. Απολαυστε την - οπως και κανετε - επειδη δεν διαρκει πολυ.
01 Μαΐου, 2015
Τρισμέγιστη η περιγραφή σας ! Καπέλο
Τήν "εικονοποιώ" δε , προσθέτοντας τον αείμνηστο ηθοποιό Ιακωβο Γαβριηλίδη στην αφήγηση. Η γραφή σας ταιριάζει στο ακέραιο με το πως , ο ως άνω ηθοποιός εξέφραζε τον προφορικό του λογο στίς ταινίες .
01 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ἄ πάνι σακιά, γρουσούζ' . Στὴν καλύτερη ἡλικία εἶνι ἄνθρωπους!
B
bakalhs
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3