Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφου γαμησα πρωτα την Αφροδιτη παλι κατι με ετρωγε,δεν ησυχαζα...αλλα ειπα να συγκρατηθω και να μην κανω και 2η απανωτη καταθεση,να κανω και λιγη οικονομια γιατι εχω ξεφυγει Λύπη...μετα απο λιγο ομως το ξανασκεφτηκα και ειπα στον εαυτο μου 'μην εισαι γυφτος ρε...γαμα ακομα μια αφου εχεις ορεξη'
Πηγα στις Μελισσες με σκοπο να βρω τη Τζουλια με το σπεσιαλ γυμνο τσιμπουκι,πραγματι τη βρηκα και μπηκα με 40ε.
Η κοπελα ειναι 22 χρονων απ'οσο λεει,μελαχρινη ρουμανοτσιγγανα,συμπαθητικη φατσα αλλα χαλια σωμα με πεσμενο βυζι,κοιλια,μεγαλο κωλο...αλλα κατι πανω της με τραβαει

Παντα με πηγαινει στο νιπτηρα και μου πλενει τον βρωμερο πουτσο μου κι εγω σαν ατακτο παιδι τη χουφτωνω απο πισω και προσπαθω να τη δαχτυλιασω και οσο μου τον πλενει ψιλοκαυλωνω.
Πριν πεσουμε στο κρεβατι της τον χωνω στα κωλομαγουλα απο πισω και χουφτωνω τα νερουλα βυζια της.Το μπαλαμουτι συνεχιζεται στο κρεβατι με πουτσοτριψιμο σε μουνι και κωλο και με αυτην απο κατω αλλα και στα 4.
Ο πουτσος μου ειναι ηδη καγκελο οποτε ξαπλωνω για πιπα την οποια την κανει πολυ καλα και με ευχαριστει με εμφαση στο πουτσοκεφαλο και συγχρονως τον παιζει πανω κατω.

Πρωτη σταση πισωκολλητο οπου τη γαμησα δυνατα και την εριχνα και δυνατες σφαλιαρες στα κωλομαγουλα και μετα την εβαλα απο κατω οπου τη γαμησα πιο αργα,ηταν και στενο το μουνι της και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο που ευχαριστηθηκα.

Συμπερασμα...ειναι ισως ανεξηγητο αλλα κατι με τραβαει σ'αυτην και παντα με καυλωνει καλα ενω δε μ'αρεσει καθολου σαν γυναικα και ειναι μπαζακι κανονικο.Στο δωματιο ειναι καλη περιπτωση τουλαχιστον δειχνει προθυμη να ικανοποιησει,γουσταρει το παιχνιδι και ειναι επικοινωνιακη...για κανα δυο φορες το χρονο καλη ειναι αλλα μεχρι εκει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2015
Σχεδόν τα ίδια και μαζί μου με τη διαφορά ότι εγώ την πήρα και από τον κωλο . Αν δεν την πήρες κωλο να την πάρεις, δεν παίζεται ΚατσικογάμηςΠροσκύνημα
29 Απριλίου, 2015
Είναι πολύ ρομαντική και έχει ανάγκη από αγάπη Έρωτας αν μιλάς μαζί της .... ξερειςΜεγάλο χαμόγελο
29 Απριλίου, 2015
Έτσι είναι...άλλες είναι όμορφες χαριτωμένες αλλά καθόλου σέξι και άλλες σκυλομούρες με πατσοκοίλια αλλά ελκυστικές. Προσκύνημα
01 Μαΐου, 2015
Στάζει καυλα η Τζούλια Έρωτας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4