Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ναι ειμαι αρρωστος. Μου σκανε μυτη τα δυο 20χρονια μουνακια και εγω να θελω να το καρφωσω στο λαρυγκι της τσατσας. Η οποια δεν δεχτηκε αντιτιμο 40ευρω για φειςφακ και με παρεπεμψε στην Ιονελλα η οποια μου ειπε οτι ειναι η καλυτερη απο τις δυο στο βαθυ λαρυγκι (που υποτιθεται αυτη τους εχει διδαξει...). Πουτσες μπλε οπως τα περιμενα ντιπθροατ στους 10 ποντους αλλα δεν εχω παραπονο απο το γαμησακι με το μωρο που και ομορφο ητανε και εκατσε να γαμηθει μια χαρα. Μαλιστα δειχνει να γουσταρει να πηδιεται απο βαρβατους αντρες γιατι με χουφτωνε μπρατσα ωμους ολα τα 115 κιλα μου με ειλικρινη καυλα στο προσωπο της. Το κολαρακι της που ειναι το στενοτερο της Αθηνας κατα τα λεγομενα της τσατσας δε το πηρα, το αφηνω στενο οπως φερεται να ειναι για τους λατρεις αυτου του σπορ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιονέλα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2015
Αν κατάλαβα καλά,την... έπεσες στην κ.Εύα για deepthroat; Προσκύνημα Επιτυχής έκβαση δε αυτού του εγχειρήματος θα σε τοποθετούσε στο πάνθεον των απανταχού μπουρδελιάρηδων!
Τελικά χρειάζεται... ειδικό βάρος για να αποπνέεις τρόμο και δέος στις κορασίδες!Εμένα με τα μισά σχεδόν κιλά μάλλον για μινιατούρα με βλέπουν... Money Mouth
03 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Της την επεσα στα ισα τυπε μου, δε νομιζω να ειναι πολυ δυσκολο αν κλειδωσω το στοχο... Απο την αλλη ομως μηπως μου λεει φιδια γιαυτο και αρνηθηκε?...
05 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε δεν εισαι αρρωστος ,ολοι μας θελουμε την κ ευα Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3