Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την εχω παρει οταν ξεκινησε τη καριερα της στο ατελειωτο Μ.Α20 υπογειο ,τοτε ηταν πολυ μαζεμενο αλλα εκανε και ελευθερο στοματικο
και ψιλοεχυνες οπου γουσταρες. απλα δεν ειχα καταφερει μεχρι σημερα να τη ξεκωλιασω. μια δε μου σηκωνοταν καλα μια ειναι megalo.
αλλα σημερα ελιωσα ,ελιωσα σα το κερι. η κοπελα ειναι γνωστη ,1,50μ μικρο βυζακι εξυπνο μουτρακι και στρογγυλο κωλαρακι, ρουμανακι,
ειχε παντα μια συστολη μαζι μου αλλα σημερα ηταν χαδιαρα( αν εδινε και γλωσσοφιλα θα ηταν τελεια)
μου περασε καποτα με το στομα μετα απο καποια χαδια ,καλη πιπα χωρις δοντι ,(οχι βαθεια). μετα ιεραποστολικο
οπου με αγγαλιαζε και με χαιδευε και βογγαγε ομορφα. Μετα της λεω :στα 4 και θα το βαλω στο γκωλο ,ετσι?
μου λεει οκ αλλα θα χυσεις μες το γκωλο. Την λεω "αμε". μου χε σηκωθει σα μπετοβεργα, ουτε κρεμα τον χωνω
κ αρχιζει να μουγκριζω.Μου θυμησε το κωλι της βουλγαρας Συλβια διδ 18 οπου κανει στροφη το εντερο μπροστα
πανω στους 10 ποντους βαθος.Εξαψη εξαψη ,εχυσα πανηγυρικα. ουτε μερεντα . οταν θελει ειναι πολυ καλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
21
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, vanos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού