Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ισογειου οικου ανοχης και η τσατσα μου παρουσιασε την Ναταλια.Προκειται για μια νεαρη Ρωσιδα με ισιο ξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μετριο σε ομορφια γλυκο προσωπο με μεγαλα εκφραστικα ματια , ωραιο μεγαλο φυσικο στηθοςΓλώσσα , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα κυριως στην περιφερεια και τον κωλο.Εχει ζουμερη κωλαρα αλλα σε καμια περιπτωση δεν την λες χοντρη! Της ταιριαζει πιο πολυ ο χαρακτηρισμος παχουλη.Δουλευει περιπου απο περυσι τον Αυγουστο στη συγκεκριμενη αλυσιδα.Να πω την αληθεια η εμφανιση και ο σωματοτυπος της κοπελας δεν ειναι του γουστου μου αλλα τελικα περασα επειδη με καυλωσε με τις φυσικες τις βυζαρεςΓλώσσα.Ειχα διαβασει τις κριτικες και δεν περιμενα πολλα απο την αποδοση της κοπελας.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και σταση 69.

Εδωσα λοιπον τα 20 ευρω και περασα στο κυριλε δωματιο.Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Αυτη αμεσως χωρις να εχει βγαλει τα εσωρουχα της ξαπλωσε πανω μου με ναζι και πολυ διαθεση!Χαμόγελο Ειχε φερει και το προσωπακι της κοντα στο δικο μου! Να πω την αληθεια με αιφνιδιασε με το ζεστο ξεκινημα της!Εμμμμ Δεν προλαβα ουτε τα βυζια της να γλυψω.Σκεφτομουν απο μεσα μου οτι ισως η συνευρεση εξελιχθει σε αγαπησιαρικο κλιμα.Την χουφτωνα και η κοπελα αρχισε να μου γλυφει αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου.Δεν παρελειπε να μου ριχνει και αγαπησιαρικα βλεμματα με τα ματακια της.Εγω ταυτοχρονα χουφτωνα τη μεγαλη της κωλαρα!Ναι! Παραλληλα ανταλλασαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει λιγα Ελληνικα αλλα μπορεις να συννενοηθεις.Αγγλικα δεν γνωριζει καθολου.Τριβονταν πανω στο καυλι μου που ειχε φουσκωσει.Μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικαΓλώσσα.Οταν ολοκληρωσε τα προκαταρκτικα ηρθε η ωρα να της γλυψω τις βυζαρεςΓλώσσα.

Υστερα μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιιπα.Φαινονταν ομως οτι προσπαθει να με ικανοποιησειΚουλ.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι μου και με πιπωνε.Το πιο ωραιο ηταν οτι οταν με τσιμπουκωνε με κοιτουσε συνεχως με τα ματακια τηςΈρωτας.Ηταν μπουκωμενη με την πουτσα μου και με κοιτουσε!Έρωτας Ηταν ωραιο θεαμα!Έρωτας Χρησιμοποιουσε και ελαφρως το χερακι της.Η πιπα της ειχε αξιολογη διαρκεια.Αρχιδια ομως δυστυχως αρνηθηκε να γλυψειΛύπη.Εβγαλε τα εσωρουχα της τελειως για να ξεκινησουμε το σεξ.

Την ξαπλωσα ανασκελα για να απολαυσω το νεανικο ροδοκοκκινο μουνακι της.Εχει μεγαλο και ελαφρως ξεχειλωμενο μουνακι.Την εγλυφα και αυτη αναστεναζε αληθοφανως και εδειχνε να το απολαμβανει! Την εγλυφα και επαιζα με τις ρωγες τις.Εβαλα ελαφρως το δαχτυλο μεσα στο υγρο μουνακι της.Ειδα οτι δεν αντεδρασε αρνητικα.Τοτε της εχωσα ολο το δαχτυλο μεσα στη μουναρα της.Την εγλυφα και ταυτοχρονα της εχωνα το κωλοδαχτυλο με δυναμη και ενταση μεσα στη μουναρα της!Ναι! Αυτη εδειχνε να γουσταρει και εβγαζε βογγητα.Καποια στιγμη σταματησα απο μονος μου χωρις να μου πει κατι η κοπελα.

Ξεκινησαμε λοιπον το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και την φιλουσα στα βυζια , στο λαιμο και στο προσωπο.Δυστυχως ομως τα γλωσσοφιλα τα απεφευγε ευγενικαΛύπη.Την γαμουσα και ειμασταν σχιφτα αγκαλιασμενοι.Της εκανα αρκετες επιθεσεις για γλωσσοφιλα αλλα το μονο που εισεπραξα ηταν κατι πεταχτα φιλια.Μου φανηκε καπως ντοπαλη η συμπεριφορα τηςΕμμμμ.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση το πισωκολητο για να μπορεσω να χυσω καθως ειχα αρκετες αντοχεςΚουλ.Αυτη στηθηκε στα τεσσεραΚατσικογάμης αλλα το κεφαλι το κατεβασε χαμηλα και εβαλε ενα μαξιλαρι κατω απο τις βυζαρες τις.Παντως το θεαμα απο τον καθρεπτη ηταν ωραιο καθως οι βυζαρες τις ασφυκτιοιυσαν αναμεσα στο μαξιλαρι και το υπολοιπο σωμα της.Αρχισα να την ξεμουνιαζω σε γρηγορους ρυθμουςΚατσικογάμης.Την εσκιζα και ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι τηςΚατσικογάμης.Της εριχνα κωλοχαστουκακια χωρις αυτη να παραπονεθειΚατσικογάμης.Η κοπελα συνεχισε τα αληθινα δυνατα επιφωνηματαΓλώσσα.Το θετικο ειναι οτι κοιτουσε τον καθρεπτη και επαιζεΚατσικογάμης.Τελικα μετα απο μερικα λεπτα και αφου χουφτωνα τις βυζαρες τις αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι τηςΚατσικογάμης.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυνονταν αργα και ειχαμε λιγο social time σε χαλαρο και φιλικο κλιμα.Η κοπελα με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ναταλια ειναι μια κοπελα μετριας εμφανισης.Σε καποιους ισως φανει και αδιαφορη.Το δυνατο σημειο στην εμφανιση της ειναι το ωραιο και μεγαλο της φυσικο στηθοςΓλώσσα.Το ηρεμο της σαλοναρισμα της δεν σε προδιαθετει για καλο γαμησι.Ειχαμε ομως χημεια με την κοπελα και εγω περασα καλα σε γενικες γραμμες.Αν εδεινε γλωσσοφιλα τοτε η συνευρεση θα χαρακτηριζονταν ως gfe.Κριμα που τα αποφευγει!Ναι! Μου φανηκε καπως ντροπαλη.Γενικα η ολη της συμπεριφορα ηταν καπως αλλοπροσαλη,αντιφατικη και παραξενη.Δεν ξερω ομως το λογο.Φαινεται ομως οτι ειναι καλη κοπελιτσα.Το θετικο ειναι οτι κανει αρκετης διαρκειας προκαταρκτικα.Εδειχνε να γουσταρει το γαμησι.Εμεινα ευχαριστημενος απο την συμμετοχη της χωρις βεβαια να τρελαθω.Κυριως ομως η ανεση χρονου , ο καθαρος και περιποιημενος χωρος καθως και η πολυ καλη διαθεση της κοπελας με εκαναν να φυγω ευχαριστημενος μετα το τελος της συνουσιαςΚουλ.Η τσατσα δεν ενοχλησε οπως καταλαβατε.Χρονος παραμονης στο δωματιο πανω απο 15 λεπτα.Αν σας αρεσει εμφανισιακα η Ναταλια τοτε κατα την προσωπικη μου αποψη αξιζει να την δοκιμασετε εστω μια φοραΓερο-μύστης.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού