Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μια απο τις ελαχιστες φορες που με προδωσε το πορνοενστικτο μου ηταν και η σημερινη,με το παρακατω πιπινι απο την κοστανζα στης Ισπανιας(εδω γελαμε,δηλωνει ισπανιδα,αμφιβαλω αν ξερει και στο χαρτη που βρισκεται Μαλακία )
Ασχετως της καταγωγης προκειται για ενα γλυκο κοριτσακι με μοντελε κορμακι , φοβερο κωλι (αυτο με επεισε να μπω) ,2αρι φυσικο στητο βυζακι,γλυκο-ομορφο μουτρακι που στο σαλοναρισμα καταφερε να με ξεγελασει (ενω μεσα στο δωματιο αλλαξε κασετα,αυτη του ξυδιου τοπ!!! Κεφάλι σε τοίχο! )
Μουνι με γενια 3 ημερων αλλα george michael στα 80's ,σε βαθμο που γρατζουναγε στο 69! Στα υπερ του μαγαζιου που τις βαζει να μπανιαριζονται στο 69 και ετσι ολες παντα μυριζουν αφρολουτρο...
Τη συγκαταλεγω στις top 3 φολες της πορνοζωης μου, μιας και τετοιο σπασαρχιδικο ειχα χρονια να πετυχω! Και εξηγουμαι : μη μη μη!!Οχι βυζι ,οχι πιανεις κωλο, οχι μουνι , μου ρθε να της πω τι γαμω το σπιτι σου ηρθα να κανουμε να βλεπω τα μουτρα σου???!!! Κεφάλι σε τοίχο!
Πραγματικα για να το γαμησεις αυτο πρεπει να σαι πολυ χασαπης ή να το παρεις πατριωτικα για να μην κλαψεις τα λεφτα σου...
Στη δευτερη κατηγορια εγω,της εριξα ενα ξαπλωτο πισωκολητο οπου στην καταληλη στιγμη εβγαλα την καποτα και της εκανα κωλο-πλατη φρεσκοβαμενο... Ναι!
οπου η ξινη αναφωνηση δυσφοριας της για το συμβαν ηχουσε ικανοποιηση στ αυτια μου...Ματάκι
Αυτα και παμε για αλλα...Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2015
ισχυει αυτο, και εμενα τα ιδια μου εκανε, χαλια επιλογη γενικα...
17 Ιουνίου, 2015
Αρα δεν ειναι η παλια Αλεξια που ηταν πριν εναμιση-δυο χρονια,η ρωσιδα η ψηλή???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2