Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά το τέλος από τη δουλειά μου σε κλαμπ στο Γκάζι είπα να περάσω από το Μετάξι και να δω τι παίζει και αφού είχα πιει τα κέρατα μου, ήμουν σίγουρος ότι κάπου θα έμπαινα. Μπήκα στο συγκεκριμένο τσαρδί, όπου στο σαλόνι ήταν άλλοι 3 και μέσα στα δωμάτια άλλοι 2 συναγωνιστές. Δουλεύε η Μαρία και η Συλβάνα. Συμπατριώτισσες και οι δύο από Αλβανία. Η Μαρία, σχόλασε μετά από 5 λεπτά καθώς είχε και γενέθλια και έπρεπε να φύγει. Πήρα την Συλβάνα τελικά, όπου την έχω ξανατιμήσει και ήταν πάρα πολύ καλή.

Ήρθε στο δωμάτιο, μιλήσαμε λίγο και ήταν πολύ κουρασμένη και φαινόταν ότι δεν είχε όρεξη. Πέρασμα καπότας, αδιάφορη σχετικά πίπα. Ανέβηκε πρώτα εκείνη από πάνω.. και με καλό ρυθμό ανεβοκατέβαινε στο εργαλείο. Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό όπου με γράπωσε στην αγκαλιά της σφιχτά ενώ εγώ της γάμαγα όσο πιο δυνατά μπορούσα την τρυπούλα της. Τελευταία στάση στα 4, όπου στήθηκε καλά και εγώ την κάρφωσα. Αφού είδα ότι δεν τελείωνα, έβγαλα την καπότα και ξεκίνησε να μου τον παίζει χωρίς πάλι αποτέλεσμα. Μετά από 2 λεπτά της είπα ότι μπορεί να φύγει. Φιλάκι στο μάγουλο από μεριά της και έξοδος.

Γενικό συμπέρασμα. Περίμενα περισσότερα. Αυτή την φορά δεν είχε διάθεση όπως την προηγούμενη φορά. Μάλλον λόγω ημέρας και κόσμου ήταν κουρασμένη. Θα την ξανατιμήσω στο μέλλον. Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Συλβάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2015
Δεν την ξέρω την κοπέλα,αλλά άμα ''έχεις πιει τα κέρατά σου'',πώς να χύσεις; Χμμμ;
27 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοείται πως δεν περίμενα να χύσω. Ήμουν και αρκετά φτιαγμένος εκείνη την στιγμή. Απλά ήθελα να πέσει ένα καλό γαμήσι. Κατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2