Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 198 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 443284
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
γειαααα σου Αγκέλα! κομπλεξική κλανιάρα εσύ!

λέει και ψέματα ότι είναι από Ρωσία ενώ είναι από Ουκρανία, θεωρεί ότι η Ουκρανία είναι ακριβώς ίδιο με την Ρωσία (μπορεί να είναι παρόμοια φυλή (όπως τους Ιαπωνέζους με τους Κινέζους) αλλά δεν είναι καθόλου ίδιο, και ως γνωστό οι Ουκρανοί με τους Ρώσους είναι στα μαχαίρια!)

των Ουκρανών τους φταίνε οι Ρώσοι και τώρα τους φταίνε και οι Έλληνες που να πάρει και να σηκώσει;!

κάθε άλλο παρά "angel" (άλλη έχει το όνομα και άλλη έχει την χάρη!)

έχει και μια φάτσα σαν βλάχα (μωρή τι κρύβεσαι;! δείξε την φάτσα σου μην ντρέπεσαι δεν είναι κακό!)

ένα περίεργο πράγμα με την Αγκέλα δεν μπορούσε η ουρά μου να στυθεί (ενώ με την άλλη πως μπορούσε να στυθεί;!)

έρχεται στο δωμάτιο η Αγκέλα και με ρωτάει έκανες τίποτα πριν; και την ρωτώ απορημένος τι εννοείς αν έκανα τίποτα πριν; και μετά παρίστανε την ανίδεη (κάτι περίεργες "ερωτήσεις", και μετά θεωρεί ότι την "ταλαιπωρούν" κιόλας!)

είχα φέρει ένα καινούριο προκλητικό φόρεμα και την ρωτώ θέλεις να το φορέσεις για να προκαλέσεις στύση; και μου απαντάει όχι γιατί δεν έχει την σακούλα του καταστήματος (η σακούλα του καταστήματος σε μάρανε, μήπως ήθελες να σου φέρω και την απόδειξη κιόλας;!) και μετά με ρωτάει και την καυλώνεις; (η στύση δεν προκαλείται από μόνη της, γιαυτό είναι τα προκλητικά φορέματα για να καυλώνουν, τα παρεξηγείς όλα, δέξου και καμιά γνώμη δεν είναι κακό!)

στο σπίτι είχα έρθει πλυμένος και καθαρός

αλλά η Αγκέλα θεωρεί ότι είναι τόσο "καθαρή" και ότι όλοι οι άλλοι είναι τόσο βρώμικοι και μου λέει να πλυθείς από πάνω ως κάτω (από κάτω ως πάνω δεν σου κάνει;!) γιατί μυρίζεις (λιβάνι και μύρο;! σιγά μωρή "πεντακάθαρη", ενώ το χοντροκωλό σου "δεν" μυρίζει είναι "odourless", η φαντασία σου μυρίζει!) και της απαντώ μόλις τώρα πάλι πλύθηκα και μου λέει μην με κοροϊδεύεις εμένα (πωπωπωπω αλαζονεία, εσύ κοροϊδεύεις, τον ίδιο τον εαυτό σου προσβάλεις, τα θέλει το χοντροκωλό σου!) και έκανε πως δεν έβλεπε τα νερά που είχανε πέσει κάτω (προφανώς είναι και στραβάδι!), ξανά πλύθηκα για να της "φύγει" η απορία (ήταν και κρύο το νερό και αρρώστησα με γρίπη κιόλας!) και μετά μου λέει δεν ξέρεις να πλυθείς (ενώ εσύ "ξερόλα" "ξέρεις" να "πλυθείς"!) και την ρωτώ γιατί εσύ είσαι πλυμένη; και επειδή το ζωντόβολο (επιεικειέστατος χαρακτηρισμός!) δεν μπορεί να απαντήσει ευθέα και συνεχώς ειρωνεύεται θρασύτατα σε ότι και να της πεις μου απαντάει άντε να μην σου πω καμιά κουβέντα (μωρή κουραδοτσαμπουκά, κουραδόμαγκα τι άντε να μην μου πεις καμιά κουβέντα;! να δεις εσύ τι απάντηση θα πάρεις έτσι όπως σου αξίζει, θες και τα ρέστα!)

μετά μου λέει δεν μπορώ να δουλέψω έτσι (σιγά την "δουλειά" ("συνδικαλισμό" του κώλου!), δεν μπορείς να παίξεις εννοείς!)

κάνει και σαν υστερική παραφύσι αδελφή και δεν σε αφήνει να μιλήσεις διότι ξεχύνεται σαν εμετός!

το ένα της βρωμάει το άλλο της μυρίζει εκτός από τον εαυτό της!

νομίζει ότι έτσι θα βγάλει τα απωθημένα κόμπλεξ της κιόλας!

την ρωτώ έχεις κόμπλεξ και τα κανείς αυτά; και με ρωτάει γιατί είσαι τόσο δύσκολος; (μαγκιά μου, ενώ εσύ "δεν" είσαι δύσκολη, τα "εύκολα" σου "λείπανε"!)

τι νομίζεις ότι είσαι και "θεωρείς" τον εαυτό σου τόσο "άξια" για να "κρίνεις" τους πάντες και τα πάντα;! αλλού είναι το κέντρο του γαλαξία και όχι εσύ (αλλά τα επιδέξια βρακιά θέλουν και τους επιδέξιους κώλους!)

δεν φτάνει που η Αγκέλα δεν ξέρει πως να στύσει την ουρά!

μετά μου λέει ότι πιάστηκε το κεφάλι της (και εγώ τι φταίω;! αφού κουνάς το κεφάλι σου σαν κότα!)

της λέω μην κοπανάς τις μπαλίτσες γιατί πονάνε και μου απαντάει ε βέβαια (τι ε "βέβαια";!) είσαι ευαίσθητος (μαγκιά μου, οι μπαλίτσες δεν είναι για να τις κοπανάς!)

και μετά μου λέει μην σφίγγεσαι (αν δεν σφιχτείς δεν βγαίνουν τα ζωάκια!)

με ρωτάει το έπαιζες πριν; (αυτό δεν παίζει κανένα ρόλο!)

η ουρά δεν είναι "μουσικό" όργανο για να θέλει "παίξιμο" (όποιος "παίζει" με την ουρά του τα δάχτυλα του γαμά!)

της έφταιξε επειδή είμαι λεπτός κιόλας (δηλαδή έπρεπε όλοι να είναι όπως το χοντροκωλό της!) μόνο ο εαυτός της δεν της φταίει!

περίμενε να είχα καμιά αγροκαλλιέργεια ή ζωοτροφία στο διαμέρισμα της πόλεως που μένω (είχα έρθει από αλλού εκεί)

αμόλησε και κάτι αθόρυβες κλανιές (μυρωδικά effects, αυτό ήταν η "χαριστική" "βολή"!)

τότε λες και μου την σκότωσε, απονεύρωσε εντελώς την ουρά και σαν να μην έφτανε αυτό έριξε το φταίξιμο πάλι σε εμένα

βγαίνει από το δωμάτιο και μετά από λίγο ξανά μπαίνει τάχα ότι "ξέχασε" κάτι και μετά αυτό ξανά επαναλήφθηκε (είναι και καχύποπτη κιόλας!)

της λέω ότι στη πόλη που μένω γνωρίζω ότι δεν έχει studio και μου απαντάει δεν ξέρεις τι λες (ενώ εσύ "ξέρεις" τι λες!) και την ρωτώ γιατί έχει; και μου απαντάει δεν ξέρω (εφόσον δεν ξέρεις τότε τι παριστάνεις την "ξερόλα";!)

ποιο είναι το πρόβλημα της τελικά;!

σιγά το "μωρό" με τις πάνες και τις πιπίλες!

συμπεριφορά μηδέν, χαρακτήρας μηδέν!

με τέτοιο φέρσιμο ποτέ σου δεν πρόκειται να ξανά δεις χρήματα το χοντροκωλό σου να βαράς!

αν είναι να έχουν τέτοια εμφάνιση και συμπεριφορά τότε γιατί να πληρώνονται;!

αν είναι να μην έχουν σεξουαλικότητα να μην πηγαίνουν στα studio!

χαραμιστήκανε 100 ευρώ (περίπου 30.000 σε παλιές δραχμές), χαραμίστηκε και η ουρά μου

χαραμίστηκε και η ψυχολογία μου (τώρα θα νομίζω ότι έτσι είναι όλες οι γυναίκες!)

έτσι όπως εσείς έχετε την ανάγκη να επικοινωνείτε μέσω αυτής της στήλης έτσι και εγώ έγραψα αυτό το σημείωμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2015
ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ λοιπόν . Αλλα κι εσυ επρεπε να λακίσεις ρε αγόρι απο το πρωτο λεπτο .
100€ ?
Κρίμα κι αδικο ....4 μεροκάματα για κάποιους.
26 Απριλίου, 2015
ενα ειναι σιγουρο μας ψεκαζουν
δευτερο σιγουρο μερικες/κους τους πιανει
πιο πολυ
καλε ρε συ συντροφε 100 γιουρο σε αγνωστο εδαφος


18 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η τακτική πρέπει να είναι η εξής: μόλις αντιληφθούμε κομοδίνα σηκωνομαστε ντυνομαστε ζητάμε πίσω τα λεφτά και φευγουμε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3