Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερα το πρωι ξύπνησα ορεξατος, ετσι λοιπον μπηκα στο αγαπημένο μου site για αναζήτηση. Με πολυ σκεψη και λογω του ότι η julia ήταν κλεισμένη κατέληξα στην seriana για το μεσσημερακι.το κλεισιμο του ραντεβου πανεύκολο μονο με μηνυματάκι στο κινητο. Ξεκίνησα λοιπον για τον προορισμό μου, εχοντας στο μυαλο μου την προχτεσινή φόλα μα vallerie προτίμησα αυτη τη φορα στην διαδρομη να μην κάνω όνειρα απατηλα για το τι θα επακολουθουσε και ειμαι προετοιμασμένος για όλα (βεβαια για την συγκεκριμμένη υπήρχαν και κάποιες κριτικές που μου διναν θαρρος να προχωρήσω με κέφι). Αφου ενημερώθηκα για το δωμάτιο όταν έφτασα ανεβαίνω στον όροφο του παραδείσου. Χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει το serianακι!!! Με τήν πρώτη ματιά έννοιωσα την φλόγα του έρωτα να με κυριεύει, έννοιωσα σαν το ναυτικό που επιστρέφει μετα από δυο χρόνια σπίτι του και τον περιμένει η πιστη γυναικούλα του για να ξεσκιστούνε!!! Τελικά το μονο που έμεινε στο τέλος της συναντησης ήταν η αίσθηση ότι ήμουν ναυτικός. ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΑ τα πραγματα απο θέμα υπηρεσιών, και όταν λεω μετριότατα το εννοώ. Στην πίπα ήθελε πολλα μαθήματα για να περάσει το μάθημα ενώ μου φάνηκε πολυ προσποίηση στην όλη διαδικάσια.Καταρχην με το ζόρι εβαζε τον μισό Παναγιώτη στο στόμα της (Παναγιώτης είναι το καβλί μου γιατί όταν τον βλέπεις λες Παναγία βόηθα) όσο κατα την διάρκεια της πράξης διέκρινα μία καλή ηθοποιό. ΝΑΙ δεν λεω το μουνι υγράνθηκε αλλα είναι φυσιολογικό αυτό και από την υγρασία μέχρι την νεροποντή εχουμε κάποια απόσταση. Στα θετικά της ότι ηταν πεντακάθαρη και μοσχομύριζε.

Υ.Γ.(1) Βάζω ισως στο ότι θα την ξανάπερνα μόνο στην περίπτωση που έχω πόλλες καυλες και βρίσκεται στην Ελλάδα αυτη με την vallerie (Z)

Υ.Γ. (2)Οταν ήμουν στο πανεπιστίμιο καιέδινα μάθημα διάβαζα τις σημειώσεις του φίλου μου του Νίκου, όταν παίζω στοίχημα διαβάζω Σωτηρακόπουλο, ε όταν ξαναπάρω city tour θα διαβάζω BABY!!!

BABY ανοιξε μας το δρομο.......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού