Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίτη, ώρα 18:04
Οι δύο εξώπορτες του οίκου (η κάτω και η πάνω) είναι πια βαμμένες μαύρες. 'Ισως για να είναι ασορτί με το μαύρο του το χάλι... «Γεια σας...», μας ευχήθηκε η υπηρεσία στο σκοτεινό σαλόνι. 'Ημασταν δυο-τρεις νοματαίοι που περιμέναμε όρθιοι. «Τώρα να βγει η κοπέλα, τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, εξήντα εννιά», ενημέρωσε με μια ανάσα. «Είναι πάρα πολύ καλή, θα περάσετε πολύ καλά», υποσχέθηκε με ήρεμη φωνή.
'Υστερα από περίπου ένα λεπτό, μια αθγγανοειδής, νέα στην ηλικία γυναίκα –με σκουροκάστανο περιποιημένο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, φιλήδονο πρόσωπο μ' ανάγλυφα χείλη, μικρό στήθος, λεπτό σφιχτοδεμένο κορμί, μέτριο ανάστημα, η οποία φορούσε ένα κορμάκι με σκληρό στηθόδεσμο–, μας ευχήθηκε με τη σειρά της: «Γεια σας». «Η κοπέλα είναι! Ποιος θέλει να περάσει;», ξαναμίλησε η τσατσά. Οι άλλοι άρχισαν ν' αποχωρούν. Του λόγου μου είχα παραμείνει στο σαλόνι κι έχοντας βγάλει το πορτοφόλι προσπαθούσα να βρω ένα δεκάρικο. «Μη στέκεσαι εκεί με τα λεφτά καλέ, θα σ' αρπάξει κανένας τα λεφτά σου και θα ψαχνόμαστε!», με προειδοποίησε η υπηρεσία, έχοντας την πόρνη δίπλα της. Πλήρωσα (μ' ευχαρίστησε) και πέρασα στο φωτεινό, αλλά ψιλοχοντροάθλιο δωματιάκι απέναντι απ' την εξώπορτα. Από την τελευταία φορά που είχα μπει εκεί, με τη ρουμάνα Γεωργία (Γωγώ), πάνε πάνω από δύο χρόνια. Τότε, για να παραμείνει κλειστή η πόρτα έβαζα από πίσω την καρέκλα. Σήμερα είδα πως είχε τοποθετηθεί ένα συρτάκι.
Μετά από τρία λεπτά, «τακ τακ, έλα μωρό μου...», άκουσα ένα διακριτικό χτύπημα και μια γυναικεία φωνή. 'Ανοιξα. 'Ηταν η κοπέλα.
«Γεια σου». «Γεια σου». «Καλά είσαι;». «Καλά είμαι». «Πώς σε λένε;». «'Ελλη». «Εμένα, τάδε». «Τι κάνετε;».
Ξάπλωσα, «Κρικ κρικ!», κι εκείνη γονάτισε δίπλα μου. «Από πού είσαι;», ρώτησε. «'Ελληνας. Εσύ;». «Μπουλγκάρα». «Δούλευες κι αλλού, εκτός από δω;». «Τι;». Επανέλαβα την ερώτηση. «'Οχι». Στη συνέχεια έσκισε, με τα δόντια, τη συσκευασία του προφυλακτικού και προσπάθησε να το ξετυλίξει κατά μήκος του σε ηρεμία πέους μου. Ξεκίνησε να πιπώνει. Σύντομα το ελαστικό είχε ξεχειλώσει. Ξαφνικά την είδα να το βγάζει!...
«Τι έγινε;...», ρώτησα κάπως ξαφνιασμένος. «Πες μου πως δεν έχεις άλλη...», συμπλήρωσα, έχοντας αρχίσει να φορτώνω. «Μμ;». «'Αλλη καπότα δεν έχεις;», επανέλαβα. «Θα φέρω, κάτσε να πάω...». «'Ασε!», δεν την άφησα κι αμέσως σηκώθηκα. «ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ!». «Μμ;». «'Εχω εγώ», της έκανα γνωστό. «Α, έχεις εσύ;», χαμογέλασε, μάλλον εντυπωσιασμένη. «Ε, βέβαια!», είπα με καμάρι. Απ' την τσέπη του κρεμασμένου παντελονιού μου έβγαλα μία και της την έδωσα. «Ευχαριστώ».
(Ξαναξάπλωσα, «κρικ κρικ κρικ!»)
«Δεν μου λες... Πώς σε είπαμε;». «'Ελλη». «'Ελλη, κανένα φιλάκι εδώ, δίνεις;». Ξεκίνησε να με απαλοφιλάει και απαλογλείφει στις θηλές. «Ααα, μπράβο!», έκανα ευχαριστημένος, χαϊδεύοντας τον κώλο της. Τα φιλιά-γλειψίματά της συνεχίζονταν, θωπεύοντάς μου ταυτόχρονα τ' αρχίδια. Μάλιστα πλησίαζε πολύ κοντά στα χείλη μου, αλλά δεν μ' άφησε ούτε καν να τη στοματοφιλήσω...
'Οταν ξετύλιξε το καινούργιο προφυλακτικό, η πούτσα ήταν σηκωμένη. Την άφησα να κάνει λίγη πίπα και στη συνέχεια της ζήτησα να με καβαλήσει. Σάλιωσε το ξυρισμένο αιδοίο της και πιάνοντας το καυλί μου το έχωσε στο μουνί της. Τη γράπωσα κι εγώ απ' τα κωλομάγουλα. «ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ!», άρχισε ν' ανεβοκατεβαίνει, να στριφογυρίζει, να τρίβεται μπρος-πίσω. «ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ!», δεχόταν και τις δικές μου ψωλιές. «ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ!», έσκυβε μπρος για να μου γλείψει τ' αυτί και τα μαλλιά της σκέπαζαν το πρόσωπό μου, μπαίνοντας στο στόμα μου καθώς προσπαθούσα να τη φιλήσω-γλείψω. «ΚΡΙΚ ΚΡΙΚ–», «ΑΑΑ!...», έχυσα...
«Πόση ώρα έχουμε ακόμα;», ρώτησα νιώθοντας την καρδιά μου να χτυπάει δυνατά πίσω απ το στέρνο μου. «Πρέπει να φύγω...», ήταν η απάντησή της.
«'Ελα να κλείσεις», μου είπε, λίγα δευτερόλεπτα αργότερα, τραβώντας το συρτάκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
'Ελλη
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού