Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αντζελα ξανθια Πολωνεζα γυρω στα 40,ξανθια με πολυ ομορφο και γλυκο προσωπο μεγαλα πεσμενα βυζια,πολυ τρυφερο απαλο δερμα και αφρατη πεταχτη κωλαρα.Το προτυπο της καυλιαρας ζουμπουρλους,καθημερινης γυναικας που θελουμε να ξεσκισουμε δηλαδη.Περιμενα αρκετη ωρα στο σαλονι μεχρι να βγει και οταν βγηκε ηταν μες την τρελη χαρα,πολυ προσχαρη,ομιλητικη οποτε δε το σκεφτηκα και πολυ για να μπω.60ε για κωλο,γυμνο και 69.

Μπηκε στο δωματιο γδυθηκε και αμεσως ηρθε για αγκαλιτσα διπλα μου,αρχισα να ρουφαω δυνατα τις ρωγες της,αυτη αρχισε τα ναζια ταχα πως τραβιεται και χαχαχα...την τραβηξα να κατσει πανω στον πουτσο μου εκανε λιγο τη δυσκολη αλλα μια χαρα εκατσε και το ευχαριστηθηκε και αρχισε να με φιλαει με παθος και ορμη στο στομα ριχνοντας ολο το βαρος της πανω μου που καθολου δε με χαλασε ομως γιατι η αισθηση της επιδερμιδας της ηταν παρα πολυ ωραια.Με το δαχτυλο μου επεξεργαστηκα και τις δυο τρυπουλες και αφου πηρε να αναβει κανονικα και μουγκριζε και μενα μου ειχε γινει καγκελο την βαζω απο κατω οπου συνεχιζουμε αγκαλιτσες και φιλακια αλλα συγχρονως φερνω τον πουτσο στο ομορφο μουνακι και αρχιζω το πινελο που λεει κι ο Καραμαν Ματάκι εκει τρελαθηκε εντελως τον επιασε με το χερι της και τον ετριβε αυτη με πιεση στην κλειτοριδα και στα μουνοχειλα κι εγω συνεχισα να της ρουφαω το λαιμο,τα βυζια,την ελεγα και βρωμολογα...γενικα εκει πηραμε φωτια και οι δυο

Την γλειφω το ομορφο παχυ μουνακι,ειχε και μια λεπτη λωριδα τριχας,την γλειφω ασταματητα και γραπωνω με τα χειλη μου την κλειτοριδα,αυτη απο την καυλα βογγαει δεν αντεχει και τιναζεται προς τα πισω αλλα εγω επιμενω ολο και πιο δυνατα να τη ρουφαω.Εχει πλυμμηρισει το μουνι της απο κατω μεχρι και το σεντονι μουσκεψε...
Στεκομαι στα γονατα κι αυτη ξαπλωμενη πλαγια στο κρεβατι οπου μου κανει μια ωραια πιπα αρχικα τον γλειφει απαλα με τη γλωσσα της γυρω γυρω και μετα τον μπουκωνει κανονινα με τρομπαρισμα.Ξαπλωσα και συνεχισε την πιπα και μου ρουφουσε και τ'αρχιδια και με εγλειφε και πιο κατω ακομα.
Μετα επεσε παλι ολοκληρη πανω μου και με φιλουσε και εκανε κατι σπαστικα τιναγματα,κατι υπερβολικα βογγητα...την λεω ενταξει κοψε το δουλεμα,μου λεει οχι μωρο μου αληθεια τα κανω εχω καυλωσει πολυ Χμμμ;

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου τον πηρε ολον μεσα και βολευτηκε και πιεζε κι αλλο προς τα κατω σχεδον εφτασε στα αρχιδια.Την λεω κουνησου και λιγο μου λεει μη βιαζεσαι.Γενικα συνεχεια μου ελεγε να μη βιαζομαι καθολου.Πατησε με τα ποδια στο κρεβατι και κουνηθηκε λιγο πανω κατω σε αργο τεμπο και με τα ιδια υπερβολικα βογγητα αλλα η υγρασια της ειχε φτασει μεχρι τα αρχιδια μου.
Μετα πισωκολλητο οπου τη γαμησα δυνατα αλλα και παλι βογγουσε και εκανε κατι λυγμους και μετα στον κωλο.Στενος κωλος αν και αρκετα γρασαρισμενος,με δυσκολεψε να μπω και δε με αφησε να καρφωσω καλα,ειχε και το χερι της σαν οριο οποτε δε συνεχιστηκε και πολυ.
Την εβαλα απο κατω και τη γαμησα με το δικο μου ρυθμο αλλα και παλι με εσφιξε τοσο δυνατα πανω της και με φιλουσε και περασε και τα ποδια της μεσα απο τα δικα μου και στην ουσια δε μπορουσα να κουνηθω,με ακινητοποιησε και με κρατουσε ετσι και καυλωνε.
Και οταν πλεον η λυσσαρα χορτασε με βαζει απο κατω,βγαζει την καποτα και μου αρχιζει παλι τσιμπουκι με πολυ δυνατο παιξιμο πανω κατω και τα παιρνει ολα στα χειλη της και στο πηγουνι της και αφου τελειωσα τον ξαναγλειφει κιολας.
Ε σηκωθηκε σκουπιστηκε,τα ειπαμε λιγο και συμφωνησαμε οτι εχουμε τρομερη χημεια πλακωθηκαμε παλι στα φιλια και την αφησα να φυγει γιατι αν συνεχιζα το μπαλαμουτι δε θα εφευγε με τιποτα

Συμπερασμα...εντυπωσιακη συνευρεση θα ελεγα.Αυτη εκανε σα να ειχε πολυ καιρο να γαμηθει και δε χορταινε.Σαν τυπος γυναικας με καυλωνει παρα πολυ,θελει τα χαδια της και τα ναζια της,αν της την πεσεις επιθετικα κανει δηθεν οτι δε θελει αλλα αν επιμεινεις δε σου αρνειται τιποτα,δε βιαζεται καθολου,κανει τα παντα,ειναι καλο κοριτσι,καυλωνει πολυ και χυνει..Αν πραγματι ειναι και Πολωνεζα τοτε κατι το ιδιατερο και ξεχωριστο συμβαινει με αυτη τη χωρα και συνεχιζει επαξια την καλη παραδοση που εχουμε απο Πολωνεζες.Προτεινεται ανεπιφυλακτα και με κλειστα τα ματια,θα ξαναπαω πολυ συντομα αν και δε το συνηθιζω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού