Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η τσατσα οπως λεει ειναι θεια της. Τη Βιολετα ηταν να την παρω χθες απεναντι στο υπογειο που καυλαντιζαμε ΚΑΙ με τη θεια της, αλλα πηρα τελικα εδω τη Μαρια. Ετσι κι αλλιως εκεινη η υπογα μου θυμιζει τη Βικτωρια και μου ειναι δυσκολο να τη ξεπερασω οποτε δε ξαναπηδαω εκει. Σημερα περασα και περασα καλα. Στο τσακ ημουνα να πω και στη θεια να μπει μεσα να δει πως γαμιεται η ανιψια της. Τεσπα με το που μπηκε η Βιολετα την αρχισα στα ρομαντικα γλωσσοφιλα χαιδευοντας το πανεμορφο μουνακι της. Η πιπα της ηταν καλη και της το ανταπεδωσα με ενα ωραιο γλυφομουνι που της αρεσε πολυ αφου η κλειτοριδα της σκληρυνε στα υγρα χειλη μου. Ο ρομαντισμος εφτασε μεχρι και το τριψιμο του γυμνου μου πεους για αρκετη ωρα κατα μηκος του αιδιου της με πολυ ελεφρες ακαλυπτες διεισδησεις. Ενα τσακ πριν τον απολυτο ρομαντισμο του ακαποτου γαμησιου εβαλα καποτα οπου και την πηδηξα αρκετα αγρια με εκεινη να συνεχιζει να γουσταρει πολυ. Χυνοντας μεσα της ιεραποστολικα με τραβηξε για ρομαντικο βαθυ γλωσσοφιλο μεχρι να στραγγιξω. Αν δεν ημουν ταγμενος στην αναζητηση ποικιλων συγκινησεων, θα περναγα αρκετες φορες ξανα μαζι της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού