Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 96 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 278457
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κανοντας μια τσαρκα εφτασα στο 136, και ημουν στο μεταιχμιο του να περασω αν θα εβλεπα μια κοπελα που μου εκανε κλικ.... Την ειχα ξαναδει παλια τη Νινα, και δεν μου ειχε κανει! Ε, τωρα η κοπελα ειναι μοντελο! Στα 25, ξανθια, μετριου αναστηματος, με πολυ ωραιο προσωπο, λεπτο σωμα γραμμωμενο, καταπληκτικα σιλικονατα βυζια, τρελα κωλομαγουλα, ωραια ποδια. Πολυ μεγαλο θετικο οτι μυριζε υπεροχα, ηταν ατριχη οπως πρεπει και μιλαει αριστα ελληνικα. Εχει και ενα τουλαχιστον τατου, εναν σταυρο μπροστα, λιγο χαμηλοτερα απο το στηθος... Ονειρωξη!! Εντωμεταξυ κυκλοφορει με Πορσε, πιστευω οτι οποιος τη βλεπει στο δρομο δεν φανταζεται οτι μπορει να πηδηξει τετοια κοπελα......
Ηρθε με πολλη ορεξη, με τα παπουτσια δεν καταλαβα γιατι δεν ηθελε να τα φοραει, ειπε οτι θα ειμαστε γυμνοι κι οι δυο που ειναι πιο καθαρα ετσι, και συμφωνησα. Απο εκει και περα μονο πρωτοβουλιες, μου τον επαιξε με τα χερια και τα ποδια, της εγλυψα τα ποδια και μου εβαζε δαχτυλο να με ανοιξει κανοντας διαφορα αεροπλανικα πανω-κατω, και δηλωσε οτι: οπως θες θα το κανουμε, εμενα με βολευουν ολα! Εδω να προσθεσω οτι η κοπελα κανει και πρωκτικο στα 90, αναφερθηκε. Πολυ βολικη λεμε!
Μετα εβαλε το στραπ και καναμε μερικες στασεις. Πηδουσε πολυ ωραια, ειναι και στα προτυπα ομορφιας μου οποτε με το ζορι κρατησα 10 λεπτο....
Στο τελος με ρωτησε πως περασα, αν πονεσα κτλ και πολυ αργα εφυγε αφου τα ειπαμε.
Τελος να αναφερθω στο χωτο, ειναι ο καλυτερος που εχω συναντησει και να τονισω οτι το θεωρω πολυ σημαντικο που εχει το καθε δωματιο (τα 2 που εχω παει) δωματιακι με τουαλετα και μπανιο.
Καλες τσαρκες!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, kotsos81

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2015
δεν φανταζεται οτι μπορει να πηδηξει τετοια κοπελα......Χμμμ;
24 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο καθενας οπως τη βρισκει, εκει κολλησες;
05 Ιουλίου, 2016
Μπαίνω κατευθείαν στο ψητό…

Βυζί φτιαχτώ όχι ποιοτικό και δυσανάλογο.
Σώμα πολύ σφιχτό και γυμνασμένο, όμορφη επιδερμίδα.
Ποπουδάκι μικρό σφιχτό άλλα όχι ιδιαίτερα πεταχτό.
Οχι δεκτική σε πιασίματα.
Συμπεριφορά μέτρια όχι επαγγελματική και δεν σέβεται τα χρήματα μας.
Πρόσωπο ομορφούλικο αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο
Δείχνει να έχει βαρεθεί τη δουλειά της και δεν την ενδιαφέρει πλέον καθώς έχει ήδη φιάξει όνομα..

Προσωπική πάντα άποψη δεκτές παρατηρήσεις και σχόλια
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3