Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είσοδος στο τσαρδί ετούτο, η πολυλογού υπηρεσία μου παρουσιάζει την Ιζαμπέλλα ... πρόκειται για Ρουμάνα, 23 ετών, παχουλούλα λίγο με ωραίο έκφυλο πρόσωπο, μεγάλα βυζιά και καλό κώλο. Ανακοινώνεται 69.
Η υπηρεσία με ξενάγησε στον οίκο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο μπαίνω στο δωμάτιο που έχει ντουζιέρα ... και μου φέρνει πετσέτα η υπηρεσία.

Κάνω μπάνιο και εκείνη την ώρα μπαίνει η κοπέλα μέσα, όπου κάθεται στο κρεβάτι ... βγαίνω από το ντουζ, και πάω πάνω της αφού μιλήσαμε πρώτα. Αρχίζω να φιλάω το στήθος της και το λαιμό της ενώ αυτή έπαιζε με το καυλί μου.
Μου περνάει καπότα σε πανέτοιμο κοντάρι και ξεκινάει τσιμπούκι αρκετά καλό με έμφαση σε κεφάλι ενώ εγώ έπαιζα με το μουνί της. Επόμενη στάση 69, αρκετά καλό, αλλά δεν τρελάθηκα κι όλας, η κοπέλα έπαιζε με το στοματάκι της ενώ εγώ δεν είχα και τόσο μεγάλη όρεξη για γλυφομούνι την δούλευα στο χαλαρό.

Πρώτη στάση στα τέσσερα, τις έπιασα από τα κωλομέρια και την γάμαγα για λίγα λεπτά, και μετά την γυρνάω σε ιεραποστολικό, με χάϊδευε στο σώμα και με τσίμπαγε στις ρόγες, δεν με βόλευε και πολύ έτσι και της είπα να μου τον παίξει. Με αρχίζει στο παίξιμο ενώ με φιλούσε στην ρόγα και ώσπου τελείωσα.

Συζήτηση για Ρουμάνες ιερόδουλες ήξερε αρκετές ενώ έχει δουλέψει και Φυλής.
Με χαιρετά και φεύγει...

Εντάξει καλά ήταν, ήμουν ήδη όμως καυλωμένος και δεν χρειάστηκε να φτιαχτώ, την κοπέλα μάλλον δεν θα την ξανά τιμήσω ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2015
ολα καλα στην κριτικη σου, δεν περιμενα και κατι καλυτερο απο τη συγκεκριμενη. αλλα... τον ωραιο κωλο.... που τον ειδες;;;;;;;; ακωλη ειναι!!
22 Απριλίου, 2015
καλος ειναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2