Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρέθηκα για 3 μέρες στην Πάτρα και επισκέφτηκα την Νάντια. Μου είπε οτι είναι Κύπρια αλλά πιο πολύ για αλβανίδα μου φάνηκε. Πήρα το απλό (30 ευρώ). Είναι στον 1ο όροφο. Το δωμάτιο είχε τηλεόραση που έπαιζε τσόντες. Πολυ ωραίο περιβάλλον.

Η Νάντια είναι πολύ όμορφη 1.73 περίπου ξανθιά λεπτή με πολύ μεγάλα βυζιά Γλώσσα και πεσμένο κώλο. Καθίσαμε περίπου 40 λεπτά. Γλωσσόφιλα στην αρχή και μετά στοματικό χωρίς προφυλακτικό και τελείωσα μέσα στο στόμα της αλλά επειδή τελείωσα γρήγορα πιάσαμε λίγο την κουβέντα και ξανασυνεχίσαμε. Έγλειψα τα βυζιά της και μετά κάναμε 2 στάσεις και τελείωσα. Πριν από λίγο καιρό όμως με πονούσε και φαγούριζε το εργαλείο μου πήγα σε έναν γιατρό έκανα εξετάσεις και μου είπε ότι έχω κονδύλωμα και ότι μένει για πάντα στον οργανισμό έπαθα σοκ. Μου έδωσε αντιβίωση και μπορεί να κάνω καυτηριασμό. Προσέχετε μάγκες γιατί εγώ την πάτησα άσχημα απο εδώ και πέρα πάντα με προφυλακτικό

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2015
Μόνο εμένα κάτι δεν μου στέκεται καλά στη συγκεκριμένη κριτική;Χμμμ;
21 Απριλίου, 2015
για πες...ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
21 Απριλίου, 2015
Η Νάντια δεν δουλεύει πλέον εκεί και εκτός αυτού, δεν θυμόμουν ποτέ να έκανε αυτά τα οποία περιγράφονται στην κριτική.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3