Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325796
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
3η φορα στη Γαληνη για φετος η οποια εξελισσεται σε στανταρακι μου,με ικανοποιησε και παλι και βεβαια εχουμε βρει πολλα κοινα σημεια ενδιαφεροντος στο γαμησι και γι'αυτο περναμε καλα.Φωτογραφιες της υπαρχουν στο αλλο σαϊτ με χαρακτηριστικο σημειο τις μεγαλες φυσικες βυζαρες της τις οποιες μπορεις να κανεις ο,τι θελεις.60ε για γυμνο τσιμπουκι αυτη τη φορα...

Με θυμαται πλεον οποτε δε χρειαστηκαν πολλα απο τα τυπικα,φαινοταν οτι δεν ηταν σε καλη διαθεση και το παραδεχτηκε και η ιδια,την εριξα στο κρεβατι οπου γδυθηκε σιγα σιγα και μπηκαμε κατευθειαν στο θεμα.Ορμηξα στις βυζαρες και τις ρουφηξα δυνατα και δε τις χορταινα ενω ταυτοχρονα ετριβα τον πουτσο στο μικρο ομορφο μουνακι της.Μου εγινε καγκελο και ετσι οπως ημασταν με τα γονατα στο κρεβατι της τον εβαλα αναμεσα στα βυζια και τον εκλεισα εκει μεσα

Με εσπρωξε πισω να ξαπλωσω και μου'κανε μια πολυ απολαυστικη πιπα,σφιχτη σχεδον να με ποναει αλλα μου αρεσε γιατι εφαρμοζε τελεια το στοματακι της στον πουτσο μου και το ανεβοκατεβαζε με ωραιο ρυθμο και της επιανα και το κεφαλι και το πιεζα πανω κατω.Σαλιωσα και το δαχτυλο μου και το εχωσα στο μουσκεμενο μουνι της

Πρωτη σταση την εβαλα απο κατω οπου με δυσκολια μπηκα στο στενο μουνι της,τη γαμουσα δυνατα και τη φιλουσα ειχε τουρλωσει και τις βυζαρες μες τη μουρη μου και ρουφουσα και ρωγες.Μετα με καβαλησε απο πανω οπου πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα και κουνουσε μονο τη λεκανη της πανω κατω στον πουτσο μου,τρομερη τεχνικη σ'αυτη τη σταση.Μετα στησιμο στα 4 οπου τη γαμησα παλι δυνατα και της εριχνα δυνατα κωλοσκαμπιλα και μετα την εστησα παλι απο κατω οπου τη γαμησα πιο αργα και αισθησιακα,το μουνι της εσταζε πλεον και μολις μου'ρθε να χυσω τον εβγαλα και της τα'ριξα στην κοιλια και στα βυζια.
Λιγη χαλαρη κουβεντουλα,ντυθηκε αργα αργα οσο εγω εκανα το ντουζακι μου με χαιρετισε με γλωσσοφιλο και εφυγε.

Συμπερασμα...αν και σε ασχημη μερα οπως καταλαβα και οπως παραδεχτηκε και η ιδια ηταν και παλι 100% αποδοτικη,φοβερη τεχνικη,δε λεει οχι σε τιποτα,ειναι χαριτωμενη αλλα αγριευει κιολας αν την προκαλεσεις και γενικα δε σ'αφηνει να φυγεις ανικανοποιητος.Προτεινεται ανεπιφυλακτα σε ολους και ειδικα στους βυζολαγνους γιατι τεοιο βυζι δε βρικεις ευκολα.Για μενα ειναι πλεον στανταρακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.294
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού