Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ήμουν ζαλισμένος απο το πρόσφατο συνεχές και αδιάλειπτο 24ωρο γαμήσι στη δουλειά
και βγήκα στο σεργιάνι απεγνωσμένος για να ικανοποιήσω τα λειχικά μου ένστικτα...
...αντίκρυσα ένα υπερώριμο ξανθό λεπτόκορμο θήλεο με ρώσσικη βαριά προφορά που και κείνη ήταν απεγνωσμένο για το 20αρικο μου και έτσι συζεύξαμε τις ανάγκες μας...
...άρχισε μια ακάλυπτη λειχία των ποδιών μου των μηροβουβωνικών περιοχών και ύστερα του πέους και του οσχέου μου...
...ήμουν πολύ ζαλισμένος για να έχω στύση αλλά παρόλαυτα γαργαλιόμουν και ήμουν έτοιμος να χύσω άνευ στύσης (!)
... μου άνοιξε τα πόδια και βάλθηκα να τρώω με μανία το αιδοίο της που "απλόποδα" μου προσφερόταν, και ύστερα ανιόντως φιλούσα το σώμα της μέχρι της θηλές των μαστών της...
...το γυμνό μου πέος παρατριβόταν στα χειλάκια του αιδοίου της και ανταλλάξαμε προς στιγμήν μια πονηρή ματιά και εν τέλει η λογική πρυτάνευσε...
την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στις μαστικές καμπυλότητές της και κείνη δέχτηκε την πρόταση αλλά και το σπέρμα μου πάνω της...
...απεγκλωβίστηκα , αλλά ήμουν πολύ θυμωμένος με το γαμημένο κοινωνικό σύστημα που με τροφοδοτεί με μάρκες ρουφώντας την ενεργειά μου ,δεν απόλαυσα όσο θα ήθελα την πορνική επαφή μου και είναι καθόλα υπαίτια η κοινωνία γι'αυτό ...
...αυτά σκεφτόμουν και πήρα 2 φαλάφελ για να ολοκληρώσω με λίγη γαστριμαργική ευφορία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2015
Oπως παντα με ευφραδεια λογου και ρομαντικοτατος ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1