Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96053
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ψαχνοντας για κατι νεο αρκετο καιρο πριν επεσα πανω στο σαιτ της Αννας.την εκρινα ενδιαφερουσα λοιπον και πηρα τηλ.τιποτα,τζιφος στην αρχη.επεμενα ομως γιατι ειχα κολλησει με τις φωτο που ειχε βαλει και τρωγομουνα να τη συναντησω.με τα πολλα την πετυχα και κλειστηκε το ραντεβου.
συναντηση κοντα στο ξενοδοχειο λοιπον για πρωτη φορα(μη φαμε και καμμια ηττα)και σαν πρωτη εντυπωση ηταν αρκετα καλη.απλη,καθημερινη κοπελλα,με το τζηνακι της,ωραια φατσουλα,πετιτ σωματακι(1,60 - 47 κιλα),μικρο βυζι Νο1,ομορφο κωλαρακι,μακρια μαυρα μαλλια και γενικοτερα μια εμφανιση που με καλυψε.ειναι ακριβως οτι βλεπετε στις φωτο στο σαιτ της.
τραβηξα κι εγω μερικες αργοτερα στο δωματιο και τις ανεβασα μετα απο την αδεια της στο φορουμ.αν θελει ο αντμιν τις βαζει κι εδω μαζι με κατι αλλες που εστειλα,αφου τωρα ειμαστε οκ.
συζητηση και απο κοντα για προγραμμα κλπ για επιβεβαιωση και σε 3 λεπτα ειμασταν στο ξενοδοχειο.

μπανακι αμφοτεροι και αρχη του αγωνος που εκτυλιχθηκε σε αργο τεμπο.
φιλια βαθια παντου,ομορφη και αρκετα υγρη πιπα με πολλα φτυσιματα(ισως λιγο υπερβολικα),αρχιδογλυψιμο διαρκειας και η καβλα εφτασε πολυ ψηλα.γυριζω και τη γλυφω κι εγω και σε λιγο εχυσα για πρωτη φορα πανω της αφου ειχα γινει τουρμπο απο την καβλα.

στο δευτερο γυρο ασχοληθηκα περισσοτερο με το βυζι της που αν και μικρο εχει μια ρωγα σκετη τρελλα. πιπιλισμα και μετα ξανακατεβαινω κατω για να γευτω ξανα το μουνακι της.δεκτικη και σε δακτυλοσκοπηση,οχι απο πισω ομως.αυτο ειναι αβατο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
γυρισμα σε 69 και αρχη παλι μιας τελειας πιπας.της λεω να περασει λαστιχο και να κατσει οπως ηταν πανω μου για να βλεπω το κωλι της.ξεκινημα λοιπον με reversecow.ωραια αισθηση και αργες κινησεις.στησιμο μετα στα 4 και τη βαραω τωρα ετσι με θεα το υπεροχο κωλο της που αν τον εδινε θα ηταν ο,τι καλυτερο.την παιρνω μετα και στα ορθια αφου ειναι μανιτζεβελη και μικροσωμη και τη μεταχειριζεσαι οπως θες.χυσιμο δευτερο στην πλατη της οπου αδειασα τελειως.

σε γενικες γραμμες λοιπον ηταν μια συναντηση καλη.απο τοτε εχουμε βρεθει δυο φορες ακομα,αν και δεν ειμαι και τοσο της επαναληψης.η κοπελλα ηταν δεκτικη σε ολα,συμμετειχε πολυ καλα,φιλαει ωραια,ξεχναει το ρολοι,μαλιστα την εχουμε ξεπερασει την ωρα παντα ολες τις φορες,ειχε ξεκαθαρισει απ την αρχη ομως οτι δεν κανει cim-cif κι ετσι δε με πειραξε.

ηταν μια αναγνωριστικη αποστολη λοιπον που για μενα κατεληξε σε στανταρακι.
αυτα και να ειστε καλα συναγωνιστες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ANNΥ
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.893
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2015
Που ειναι οι φωτο που τραβηξες?
20 Απριλίου, 2015
Φιλι βαθυ με γλωσσα;Χμμμ;
20 Απριλίου, 2015
μπορεις να μου στειλεις με pm το τηλεφωνο της ?
20 Απριλίου, 2015
Το site ποιο είναι?
20 Απριλίου, 2015
Φιλια ειπες......Χμμμ;Χμμμ; και βαθία κιολας....Μαλακία Δεν νομιζω.... το μωρο το εχω παρει 3 φορες και δεν φιλαει με ΤΙΠΟΤΑ!!! Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΚαλο ειναι να μην γαρφουμε @@@@ριες για την σωστωττερη ενημερωση μας!!! Καπέλο
Z
z4
(Updated: 21 Απριλίου, 2015) 20 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ και επαυξάνω με τον z4, έχει και άποψη κιόλας (με διδακτικό ύφος). Κεφάλι σε τοίχο!

Καλό παιδί, νοικοκυρά σε απόγνωση κατά τα άλλα.
20 Απριλίου, 2015
οι φωτο και το σαιτ για αυτους που ρωτανε ειναι στο τοπικ της.οι αλλες που λεω αν θελει ο αντι θα τις βαλει εδω.ειναι μεγαλες για να τις βαλω στο φορουμ.

για τους φιλους συναγωνιστες που λενε για τα φιλια,λεω οτι εγινε μονο με μενα προσωπικα και δεν εχω λογο να πω ψεμματα. το τι κανει η κοπελλα με αλλους ουτε ξερω,ουτε με αφορα,ουτε και με ενδιαφερει.αλλωστε εχουμε ξαναπει οτι δεν ειναι κανονας πως οτι κανει με καποιον η οποιαδηποτε κοπελλα το κανει υποχρεωτικα και με καποιον αλλον. οι λογοι ευνοητοι φανταζομαι.

μπορειτε για ο,τι θελετε να ρωτατε την ιδια κι οχι εμενα. δεν ειμαι ουτε νταβας της,ουτε αγαπητικος της,ουτε τιποτα.απλα επειδη μου αρεσει να ψαχνομαι και να δοκιμαζω νεα κοριτσια ΕΤΥΧΕ και εγραψα ενα σχολιο εγω πρωτος για αυτην οταν τη δοκιμασα στο τοπικ με τις ανεξαρτητες.μακαρι να εγραφαν περισσοτεροι τις εμπειριες τους και κυριως τις φολες που τρωμε ολοι μας. θα περναγαμε καλυτερα.

για αυτο φιλε και συναγωνιστη Ζ4 πριν πεις οτιδηποτε για καποιον,σκεψου πρωτα.


να ειστε καλα ολοι.
23 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαλαρωσε ρε φιλαρακο!!!!!!!!!!! Ναι!Ναι! Το μωρο το εχω παρει αρκετες φορες και οχι απλα δεν φιλαει............ αλλα ηταν αρνητικη και μονο στην κουβεντα!!!Χμμμ;Χμμμ; Οποτε για αυτον και μονο τον λογο αδυνατο να σε πιστεψω.... Ναι! Τωρα και να σε φιλησε δεν εγινε και τιποτα σπουδαιο......Χμμμ;Χμμμ; σε φιλησε ενα κοριτσι.... ε? και...?
Z
z4
23 Απριλίου, 2015
εγώ και της δυο φόρες που έχω βρεθεί μαζί της γλωσσοφιλα κάναμε.
N
nuber1
25 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε σε υποχρεωνει κανενας να με πιστεψεις.ειπα και στο προηγουμενο σχολιο οτι μιλαω στην κριτικη μου ΜΟΝΟ για το πως περασα εγω.οχι για το τι κανει με αλλους.ασε που και αλλοι 4 ή 5 ακομα σε κριτικες πιο κατω εδω λενε κι αυτοι για φιλια και μονο εσυ κι αλλος ενας λενε οχι.μαλλον με μενα τη βρισκεις για το τι γραφω και τι οχι μου φαινεται.δεν ειδα αναλογα σχολια σου σε αλλους.

οσο για το αλλο που λες οτι ηταν αρνητικη και στην κουβεντα παλι θα διαφωνησουμε γιατι με μενα ηταν διαφορετικα.και οπως ξαναδιαβασα τωρα και στην κριτικη τη δικια σου εκει λες οτι εγινε στανταρακι σου,παρ ολα τα αρνητικα της. αληθεια τι ισχυει τελικα? τελικα μαλλον καποιος αλλος γραφει παπαριες και αλλα λογια τη μια αλλα την αλλη.

οσο για το τελευταιο φυσικα και δεν τρεχει και τιποτα.απλα πρεπει να αναφερεται αν παρεχεται ή οχι σαν υπηρεσια.και ξαναλεω δεν πα να πει οτι επειδη το εκανε με μενα,τοτε το κανει και με αλλους.

να εισαι καλα κι απο μενα το θεμα τελειωνει εδω. πολλη σημασια δωσαμε,περισσοτερη απο οτι επρεπε.
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2