Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη απόγευμα στις 19.00 . Αφού έφαγα μεγάλο ξενέρωμα με την Ιωάννα στο Φυλής 136 συνέχισα την βόλτα μου . Μου έκανε κλικ η μελαχρινή Κορίνα στο Φωκαίας 17α αλλά δεν ήθελα να πειραματιστώ σήμερα με μία σχετικά καινούργια κοπελίτσα , κατέληξα εδώ , δούλευε κλασσικά η Ειρήνη αλλά μαζί της ήταν και η Ναταλί , η ξανθιά μιλφάρα με το πολύ καλό σφιχτό σώμα και τον υπέροχο κώλο. Την έχω πετύχει σε πολλά μαγαζιά και την έχω πάρει άλλες δύο φορές πρίν απο πάρα πολύ καιρό. Τελευταία φορά την είχα πετύχει μια Κυριακή στο Αλκιβιάδου 16γ , δούλευε μαζί με την φόλα την Ντενίσα και η υπηρεσία είχε ανακοινώσει το ίδιο πρόγραμμα και για τις δύο κοπέλες , δηλαδή ακα τελειωτικό και κώλο , μου είχε κάνει εντύπωση , πάντα ήθελα να σκίσω την κωλάρα της αλλά ήξερα ότι δεν κάνει πρωκτικό , δεν πέρασα μίας και εκείνη την ημέρα είχα κάνει ήδη δύο καταθέσεις και μέσα μου έβριζα νομίζοντας ότι έχασα ευκαιρία. Σήμερα την ρώτησα αν κάνει πρωκτικό , χαμογέλασε και μου είπε όχι μωρό μου.
Δεν με πείραξε , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, γρήγορο φρεσκάρισμα . Η Ναταλι παρόλο που συνέχισε να κάνει το τσιγάρο της(κάπνιζε όταν μπήκα στον οίκο)στο δωμάτιο ήρθε και το στόμα της μύριζε στοματικό διάλειμμα (το διαπίστωσα αργότερα με τα γλωσσόφιλα που ανταλλάξαμε).Σηκώθηκα απο το κρεβάτι την πλησίασα και της έβγαλα τα εσώρουχα , με το στήθος της δεν ασχολήθηκα πολύ αλλά την κωλάρα την τίμησα στα χουφτώματα και στα σκαμπιλάκια. Την έβαλα να σκύψει και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της και να ψιλοδαγκώνω τα κωλομέρια της. Αυτό της άρεσε , και μου έλεγε ναι μωρό μου φάεμε......Συνέχισα να την γλύφω για λίγη ώρα μέχρι που με μία απότομη κίνηση σήκωσε το κορμί της , γύρισε προς τα εμένα , έσκυψε και πιάνοντας τον πούτσο μου ρώτησε τί έχουμε εδώ??? Πρώτα έχοντας τον πούτσο μου στην παλάμη της τον έγλυψε σε όλο τον κορμό σαν να γλύφει παγωτό , το κεφαλάκι δεν το έγλυφε παρατείνοντας την ανυπομονησία μου , συνέχισε με γλείψιμο αρχιδιών , είχα κατακαβλώσει και την κατάλληλη στιγμή πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα υγρή και βαθιά , ενώ σήκωνε τα μάτια της και με κοιτούσε , σου αρέσει με ρώτησε , απάντησα καταφατικά . Ξάπλωσε μου λέει να είσαι άνετα .Ξάπλωσα και ήρθε απο πάνω μου , ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος και μετά αναζήτησε το φιλί μου . Ανταλλάσαμε παθιασμένα φιλιά , κατέβηκε πάλι προς τα κάτω και μου καταβρόχθισε τον πούτσο μου πάλι.
Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση την έστησα στα τέσσερα για να έχω θέα τον υπέροχο σφιχτό κώλο της , ξεκίνησα απο την αρχή να την γαμάω σε δυνατούς ρυθμούς μίας και ήξερα ότι αντέχει και γουστάρει , με προέτρεψε να σκαμπιλίσω τα κωλομάγουλα της και φυσικά το έκανα. Αλλαγή στάσης , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και της είπα να ανέβει απο πάνω μου , πέρασε τα χέρια της γύρω απο τον λαιμό μου και ξεκίνησε να με φιλάει πάνω , άλλοτε την γαμούσα εγώ ανεβοκατεβάζοντας την με την βοήθεια των χεριών μου και άλλοτε αναλάμβανε να δίνει αυτή τον ρυθμό κουνώντας το κορμί και την λεκάνη της. Άλλη στάση δεν κάναμε αφού συνεχίσαμε για ώρα έτσι. Όταν κατάλαβα ότι θα τελειώσω της είπα ότι θέλω να χύσω στο στόμα της , είπα ναι , ξάπλωσα μου έβγαλε το προφυλακτικό , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και παίζοντας τον με το χέρι της έχυσα στο στόμα της.
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκαπεντάλεπτο , έχει ωραίο κορμί , κάνει άφθονα προκαταρκτικά χωρίς να βιάζεται και η πίπα της είναι πολύ καλή , στο γαμίσιι είναι σκυλί του πολέμου και την επόμενη φορά που θα την πάρω έχω στο μυαλό μου να δοκιμάσουμε μερικές πιο περίεργες στάσεις. Βγαίνοντας απο το δωμάτιο πέτυχα την Ειρήνη , μωρό μου εγώ σε περίμενα με την Ναταλί πέρασες μου είπε γελώντας, χαμογέλασα , την επόμενη φορά να μας πάρεις μαζί μου είπε και της απάντησα απλά καλό συνέχεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.444
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, Masazonomaxos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2015
Σταθερή ἀξία!
B
bakalhs
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1