Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια από αυτές τις ημερες έτυχε να είμαι για δουλειές εξω και έτσι αφού σκεφτόμουν απο καιρό να τιμήσω και πάλι Ανδριάνα αλλά στην αρχή της βαρδιας αυτή τη φορά ωστε να την έχω πεντακάθαρη και φρέσκια, καβάλησα και γύρω στις 10 ήμουν στο ηλιόλουστο Μετάξι. Ο καιρός καλός, οι Κινέζοι υπονόμευαν την εθνική οικονομία φορτώνοντας και ξεφορτωνοντας, τσατσάδες αδειαζανε τους κουβάδες τους στον πεζόδρομο εξουδετερώνοντας την κατουρίλα του προηγούμενου βραδιού με ένα ευχάριστο άρωμα χλωρίνης και οι πουτάνες έπιαναν δουλειά. Όντας εγκεφαλικός τύπος γούσταρα άσχημα που έβλεπα τα κορίτσια με την καθημερινή τους ενδυμασία και το κολατσιό ανά χείρας (πολλά εξ'αυτών με τσαμπιά μπανανών στην μπλε σακούλα του μανάβη) να κατευθυνονται προς τους χώρους εργασίας τους. Ξέρεις ότι σε κάποια λεπτά αυτο το generic πλασματακι με τα πολύχρωμα αθλητικα, το φτηνό skinny τζιν και το trendy μπουφάν θα φοράει ενα σετ εσώρουχα και θα σου χαμογελάει στο σαλόνι. Εκει, με ενα δεκάρι μπορείς να την εχεις δική σου. Ήμουν τυχερος που μεσα απο το κρανος διέκρινα την Ανδριάνα να ανηφορίζει την Κολωνού μαζι με μια συνάδελφό της. Ομολογουμενως σπάνια θα την προσεχες στο δρομο χωρις να εχει φορέσει make-up και χωρις να εχει σε κοινη θεα τα υπέροχα στηθη της. Παρκαρα και κατευθύνθηκα στο ιδρυμα οπου εν μέσω κάποιων 70's rock επιτυχιών η κυρια Βέρα μου παρουσίασε την Ανδριάνα - "παιζει μπαλα Champions League". Είχα καιρο να μπω πρωτος σε κοπελα - η προηγουμενη ηταν η Αννα η Ρουμάνα καύλα που δουλευε πριν κανενα τριαρι χρονια στο Ιασωνος 20Β και ετσι καταευχαριστηθηκα ενα βυζορούφι που της εκανα, πράγμα που αποφευγω να απολαυσω στα ρδελα, σιχασιάρης γαρ. Για τα περι σεξ δεν υπαρχει λόγος να πλατιάσω αφου ειναι χιλιοειπωμένα απο αλλους συναγωνιστες. Να αναφέρω το καθαρο δωμάτιο, δεν εχω πετύχει ποτε βρώμικο, πλην ελαχιστων εξαιρέσεων, το συγκεκριμένο ρδελο στις τόσες και τόσες καταθέσεις που εχω κανει εκει και την διεκπεραιωτική αλλα προθυμη Ανδριάνα που εχει μαζέψει ολο το χαρτί αλλα ειναι θεμα χρόνου να "καεί" και αυτη, να την κανει για αλλες πολιτείες και επιστρεφοντας να παίξει ξανά την μπαλιτσα της, ίσως Europa League αυτή τη φορά, κάνοντας το κύκνειο άσμα της στο στίβο του σεξ πριν παντρευτεί με τη σειρα της καποιον μικροαστο, φορτωμένο αγαπουλιάρη. Υγιαινετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2015
Εγώ δεν τρελαίνομαι με την συγκεκριμένη κορασιδα ασε που είναι και κάπως απότομη έως αγενής. Και φυσικά για έξτρα ούτε λόγος.
19 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με την πελατεια που εχει, λογικο είναι να στραβωσει αν κάποιος περάσει κάποια όρια. Εχουν και οι κοπέλες όρια. Εμενα και στις 4 μεχρι τώρα επισκέψεις μου έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος και δεν δυσανασχέτησε πουθενά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2