Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από σχόλια και περιγραφές εμφάνισης, είπα να πάω στα ακριτικά μέρη της Φυλής, που έχω να πάω από τα νιάτα μου, όταν εκεί γύρω εκδιδόταν η άσημη ακόμα Αφροδίτη.

Πέρασα στο σαλόνι περιμένοντας την Μαρία να βγεί από το δωμάτιο. Μόλις άνοιξε η πόρτα αντίκρισα ένα γλυκύτατο πορνίδιο, με ωραίο σώμα και υπέροχο κωλί, φάτσα πρόστυχη και διάθεση καλή. Δεν θα έχανα τέτοιο κελεπούρι. Την πλήρωσα, αφού εκτελούσε και χρέη ταμία και πέρασα στα ενδότερα.

Δεν άργησε να έρθει το μπιμπελό. Έβγαλε τα σχετικά και ξάπλωσε δίπλα μου. Αφού έσπασε ο πάγος με κάτι μαλακίες που τις έλεγα για το έναστρο φωτισμένο ρομαντικό ταβάνι.
Στο καπάκι με πλάκωσε στα φιλιά στο λαιμό και το στήθος, καθώς πετάριζε τη γλωσσίτσα καυλιάρικα. Μόνο που δεν μπήκα γιαυτό.

Την ξάπλωσα και άρχισα να εξερευνώ το αλαβάστρινο σφριγηλό κορμάκι της και εκείνη έβγαζε αισθησιακούς αναστεναγμούς. Κάποια στιγμή όμως, άρχισε να αγχώνεται με το χρόνο και μου ζητούσε να προχωρήσουμε στο κυρίως γεύμα. Είχε πλάκα, γιατί από την μία άκουγα τους αναστεναγμούς της και από την άλλη με σταθερή/επιτακτική φωνή ζητούσε να το κάνουμε.
Τότε κατάλαβα πως έπαιζε θέατρο και θυμήθηκα τις κριτικές συναδέλφων. Δεν της χάλασα χατίρι, καθώς δεν πήγα εκεί για να χαλαστώ, οπότε μόλις ξεκινήσαμε το σεξ ιεροποστολικά, την φώναξε και ο τσάτσος, χτυπώντας την πόρτα. Οπότε η βιασύνη της δεν είναι μόνο δική της έμπνευση, αλλά φταίει και η υπηρεσία, που δεν καταλαβαίνει ότι αφού είναι στα ακριτικά μέρη , θα πρέπει κάπως να διαφημίσει τις υπηρεσίες του, αν θέλει να τραβήξει πελατεία από τα κεντρικά. Αν ο χρόνος δεν είναι αυτός, τότε γιατί να ξενιτευτώ ? ? ?

Τέλος πάντων, το μωράκι αγχωμένο μεν, καυλωμένο δε, με πλάκωσε σε κάτι γλωσσόφιλα ρουφηχτά με δαγκώματα, που τα είδα όλα. Αφού με στράγγιξε, σηκώθηκε να ντυθεί και εγώ να πλυθώ.
Με φίλησε άλλες 2 φορές για καληνύχτα και αποχώρησε.

Δεν ήταν άσχημα με αυτό το μελανούρι. Αλλά άμα δεν μάθουν οι αρμόδιοι τα βασικά για την διαφήμιση/διατήρηση μια απομακρυσμένης επιχείρησης, τότε εγώ δεν θα ξαναπάω, όσο και αν η κοπέλα είναι του γούστου μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2015
η πλάκα είναι πως ήθελα να περάσω με την εν λόγο κορασίδα ... μου είπε για απλό πρόγραμμα, όταν της είπα δεν κανεις κάτι παραπάνω μου λέει μπες στο δωμάτιο πρώτα και θα δεις τι κάνω ... σηκώθηκα και έφυγα ενώ αυτή ξενέρωσε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΝαι!Ναι!
19 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@roumanolagnos περιμέναμε μαζί στο σαλόνι ...εγω πλήρωσα μπροστά σου και μπήκα..Ναι!Ναι!
19 Απριλίου, 2015
Πράγματι, αν και άρρεν η υπηρεσία του μαγαζιού, ΔΕΝ στέκεται στο ύψος των περιστάσεων.
Ούτε καν δεν δείχνει αδελφική αλληλεγγύη.

Βρε ουστ.
Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές . . . .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3