Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από την ενημέρωση συναδέλφου (heellover) για εμφάνιση καινούργιων πιπινοστηλιαριών πήγα σήμερα το απόγευμα για αναγνωριστική.
Πέτυχα μόνο την μία, την Λίνα. Η άλλη κορασίδα (μάλλον η Αντριάννα) είχε ρεπό.

Η Λίνα είναι ένα όμορφο τσουρκοειδές, με ωραίο νεανικό αψεγάδιαστο σώμα, φοβερό στηθάκι με ρογίτσες σαν νιφάδες choco-pops, καθαρό δερματάκι μελαμψό (μάλλον τσιγγανάκι), μαλλί πλούσιο μακρύ μαύρο πιασμένο πάνω, ωραία γατίσια ματάκια.

Προγραμματάκι απλό, που με έξτρα χρέωση προσφέρει το κωλαράκι της.

Ήρθε στο δωμάτιο ευδιάθετη. Έκατσε στα γόνατά της , δίπλα στα δικά μου και έπαιζε με την μπακέτα μου. Επειδή όμως τέτοια κορμάκια δεν είναι για να χαζεύεις, την παρότρυνα να ξαπλώσει για να κάνω εγώ παιχνίδι. Αφέθηκε στα χαδάκια/φιλάκια μου στα υπέροχα βυζάκια της και σε όλο της το κορμί. Δεν έδειξε κανένα σημάδι βιασύνης, οπότε μόλις την χόρτασα με την ησυχία μου, μου φόρεσε κράνος και χωρίς να μου κάνει στοματικό (δεν το ήθελα) μου στήθηκε στα 4 , όπου έχασα τον μπούσουλα. Ένα κωλαράκι ποίημα , με μια τρυπούλα δουλεμένη, αλλά και κολασμένη. Μπήκα στο μουνάκι της και καθώς την κάρφωνα την ρώτησα αν το κωλαράκι προσφέρετε στο 20αρικο ή θα χρειαστεί έξτρα ποσό. Μου είπε ότι είναι έξτρα. Οπότε, δεν ασχολήθηκα. Αλλά τώρα που το σκέπτομαι, κακώς. Θα επιστρέψω δριμύτερος να της το πάρω. Τελείωσα, στην μια και μοναδική στάση στα 4, απολαμβάνοντας και μαλάζοντας τον κώλο της.

Η κοπέλα ετοιμάστηκε, με χαιρέτησε και αποχώρησε. Η τσα2 δεν ενόχλησε καθόλου και μπράβο της.

Αυτά από μένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίνα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2015
σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. άψογος!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1