Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Και με την Αθηνα κλεινει ο κυκλος της ενημερωσης των κριτικων μου

Την εχω συναντησει 5-6 φορες και η τελευταια φορα ηταν πριν μερικες μερες
Για να την εχω συναντησει τοσες φορες δεδομενου της ομολογουμενως υψηλης τιμης (σε σχεση με αλλες στην Ελλαδα, αλλα οχι σε σχεση με τις υπηρεσιες της) και του γεγονοτος οτι δεν ειμαι συχνα Ελλαδα, κατι δειχνει.
Εχουμε συναντηθει σε 3 διαφορετικα σπιτια ολα αυτα τα χρονια.

Υποδοχη αψογη και το σπιτι παντα αψογο. Η Αθηνα παντα πεντακαθαρη και ετοιμη να την υπηρετησεις ( ή μαλλον να υπηρετησεις την πουτσα της). Εχει σουπερ σωμα και φυσικο μαλλι (για καποιους παιζει σημαντικο ρολο)
Παντα κουβεντουλα στην αρχη και μετα σιγα σιγα περναμε στο ψητο, οπου μιλαμε για την πουτσα της που μεσα σ ελαχιστο χρονο αλλα με πολυ gagging, σκληραινει και ερχεται σε θεση μαχης. Βεβαια, η μαχη για πολυ ωρα αφορα gagging, facefucking και deepthroating (ας το πουμε και ετσι), σε σημειο που πονανε τα σαγονια και δακρυα τρεχουν απο τα ματια. Ολ αυτα περιπου για 20 λεπτα. Μετα ερχεται το γαμησι, οπου και αυτο ενδεικνυται μονο για εμπειρους, λογω μεγεθους. Θυμαμαι την πρωτη φορα που με ειχε παρει - δεν ημουν τοσο εμπειρος - και προφανως δεν ειχα τοσο μεγαλη αντοχη σε τετοια μεγεθη, που διαμαρτυροταν που εφευγα μπροστα. Βεβαια και τοτε ειχε δειξει πολυ υπομονη και μια χαρα τα καταφεραμε. Γενικα, ενω ισως σε πολλους να δινει την εντυπωση οτι σε κοιταει αφ υψηλου, στο σεξ ειναι πολυ υπομονετικη και δεν θα δυσανασχετησει, αλλα θα προσπαθησει για το καλυτερο. Το τελειωμα της οπως παντα τελειο. Μετα μπανιο με καθαρες πετσετες και συνεχεια κουβεντουλας

Για την τιμη τα ειπαμε, μπορει να ειναι και να φαινονται πολλα για το τελειωμα της, αλλα δεν αναγκαζει κανεναν να τα δωσει. Προφανως και υπαρχουν και πιο φθηνες επιλογες και ετσι κι αλλιως και η ιδια πλεον προσφερει και "πακετα κρισης". Εγω ποτε δεν το μετανιωσα παντως, ισα ισα.
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
177
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2015
Άξιος τραβελοκριτικός φίλε, έχεις βοηθήσει αρκετούς φαντάζομαι με τις κριτικές και περιγραφές σου.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1