Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Νεα κοπελα εσκασε σαν ''μπομπα'' στην μπουρδελοκατασταση, εγινε ο σχετικος χαμος στα θετικα σχολια, οποτε πειστικα που θα γινει η επομενη μου καταθεση για το μηνα Απριλη.
Το σαλονακι γεματο απο συναθλητες, η τσατσα περιφανη για το προιον της, μιλησε και για τα περι ιντερνετ και καλων κριτικων. Η Ελενα βγηκε απο το δωματιακι, σαν πρωτη ματια μια απλη κοπελα που αν την εβλεπα εξω ουτε θα την κοιτουσα, σκυλοφατσα μαυρομαλα με ωραια ματια, πισω συστημα με παχακια και ψωμακια προς την μεση της, αυτο φενετε απο τα παχακια που χωριζονται απο τα κορδονια που δενει πανω της, γενικα δεν εχει την κορμαρα, εχει ενα κοινο σωματακι καθημερινης κοπελας, φορουσε καλτσες εως και πανω απο το γονατο, προγραμματα ακουσα εως και 2 εκτονωσεις, διαλεξα αυτο που με συμφερε στα 40€ με γυμνο.
Αυτη την φορα μπηκα σε αλλο δωματιο, καλυτερο απο εκεινο που ειχα μπει πριν λιγο καιρο με την Εμμα, πετσετα για ντουζ δεν υπηρχε, το χαρτι υγειας ή βρωμιας.?? Χμμμ; πεταμενο στον νυπτηρα πανω, κρεμοσαπουνο υπηρχε, και γενικα το δωματιο ηταν καθαρο.
Η Ελενα δεν αργησε και μπηκε μεσα στο δωματιο, εβγαλε το σουτιεν της και αποκαλυφτηκε το μεγαλο φιασκο.! 2 βυζια πεσμενα κοινως βυζια παντοφλες, νερουλιασμενα δεν μπορεις να τα ευχαριστηθεις με τιποτα...στα ορθια ειχαμε ανταλαγη χαδιων, με το χερι της να κατεβενει χαμηλα και να μου τον παιζει, συνενοηση δυσκολη δεν μιλαει Ελληνικα, και Αγγλικα μηδενικα, πιπα στα ορθια πεσμενη στα γονατα, συνεχεια στο κρεβατι, οπου της εβγαλα το βρακακι και δεχτηκε δαχτυλιασμα ανευ διαμαρτηριας, υποθετω αν εκανα κινηση να την γλυψω θα με αφηνε, μιας και κατεβηκα και φιλισα περημετρικα στα μπουτακια της, η πιπα συνεχιστηκε και στο κρεβατι, καλη σε αυτο τον τομεα θα ελεγα, αργη ξερει να τον γλυφει, ρουφηξε εγλυψε και αρχιδακια, δεχτηκε δευτερο δαχτυλιασμα με τα προσωπα μας διπλα διπλα, της εδεινα φιλια στο λαιμουδακι της και εφερα το στομα μου διπλα στο στομα της αλλα δεν εβλεπα να κανει κινηση για φιλια, οποτε ξαπλωσα και της εδωσα πρωτοβουλια να αρχισει το σεξ, με καβαλησε με το ενα ποδι μου κατω απο το μουνι της και εκανε κινηση σκυβοντας προς τα εμενα να παρει την καποτα η οποια ηταν διπλα στο κεφαλι μου, το μουνι της ηρθε τετ α τετ με τον γυμνο μου πουτσο, εκανα κινηση και αρχισε να τριβει το μουνι της πανω του καθως εσκιζε το σακουλακι με τα δοντια της. Περασμα καποτας και γαμισι απο αυτη απο επανω στα γονατα, προσπαθησα να την γαμισω κρατοντας τα καπουλια της, αλλα δεν βολευε, χωρια οτι εβλεπα τα σακουλιασμενα της βυζια να χορευουν σε ρυθμους... car wash machine.!! Money Mouth αλαγη σε ιεραποστολικο, συμετοχη απο μερους της καμια, ουτε αχνα, με κοιτουσε στα ματια να την πηδαω απαθεστατα, ουτε ενα αχ βαχ να παισει κατω, εκει ξενερωσα, εσπρωξα το ενα ποδι της κατω απο τα αρχιδια μου γονατιστος, με το κορμι της πλαγια, μια σταση που τελευταια μου αρεσει Μεγάλο χαμόγελο εκει ηρθε και το τελος, το καταλαβαινε οτι χυνω και χαμογελασε, σηκωθηκε την παρακολουθησα να ντυνετε σιωπηλος, μιας και κουβεντα δεν μπορει να γινει, και αποχωρησε απο το δωματιο.
Γενικες γραμμες, θα ελεγα οτι ηταν μια καταθεση μετριου χαρακτηρα, η κοπελα τα κανει ολα αν την καθοδηγησεις, δεν λεει οχι γιατι μαλλον δεν το ξερει στα Ελληνικα.?? Χμμμ; ...με τα βιας αγγιξε τον ορο να την χαρακτηρισω κομοδινο, μια ερασιτεχνια την βγαζει, ελαχιστα χαμογελα λογω αμηχανιας συνενοησης περισοτερο θα ελεγα, αν μπορουσε να εκφραστει ισως να μπορουσε να αποδωσει καλυτερα, γιατι με εμενα εκεινο το βραδυ ισα ισα αγγιξε και περασε την βαση, ο μονος λογος για να την δοκιμασει καποιος ειναι οτι τα κανει ολα προς το παρον...εφυγα με αδειο καθαλι τελικα... Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2015
Συναθλητή κάραμαν στα σχόλια σου περί εμφάνισης συμφωνω κι εγώ. διαβασα τις κριτικές και πήγα να την δω αλλά δεν μου έκανε κλικ γιαυτό και δεν μπήκα.βυζιά δεν είδα αλα τον κώλο που έκοψα ήταν παχύς,με ψωμάκια.
ότι είναι της μόδας δεν είναι απαραίτητα κι ωραίο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1