Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Εσπρωξα την πορτα και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω υπεριψωμενου ισογειου οικου ανοχης.Καθισα στον καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Σοφια.Προκειται για μια νεαρη κοπελα με μακρυ ισιο μαυρο μαλλι , ομορφο γλυκο προσωπο , μικρα στητα βυζακια , κανονικο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι! Ειναι ο ορισμος του στυλιαριου!Γλώσσα Πιπινακι γαλακτος!Γλώσσα Ειναι η κοπελα που τα πρωινα εκδιδεται στο μπουρδελο επι της οδου Φωκαιας 19.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο και σταση 69.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η μελαγχολικηMoney Mouth και συγκρατημενη Σοφια.Μιλαει ελαχιστα Ελληνικα , οποτε η συνενοηση γινονταν στα Αγγλικα.Η κοπελα μαζεψε τα μαλλια της και καθισε μπροστα μου στο κρεβατι.Αφαιρεσε τον στηθοδεσμο της και το στρινγκακι της.Εγω αρχισα να γλυφω τα στητα βυζακια της και να χουφτωνω το κορμακι της.Δεν δεν εβγαζε αχνα!Money Mouth Πηγα να παιξω με το μουνακι της αλλα αυτη ειχε κλειστα τα ποδια της!Λύπη Υστερα ξαπλωσα για να με περιποιηθει αυτη , αν και ηξερα οτι η συνευρεση εξελισσεται σε αποτυχια!Ναι! Η κοπελα μου φιλησε λιγο την κοιλια μου και ελαφρως τα βυζακια μου.Ηταν προκαταρκτικα δευτεροπλεπτων!Ναι! Με ρωτησε αν θελω ακαποτο τσιμουκι και μου περασε αμεσως προφυλακτικο.Ξεκινησε μια μετρια πιπα.Ρουφουσε μονοτονα το καυλι μου.Το καλο ειναι οτι δεν χρησιμοποιουσε το χερακι της.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.Αρχιδια αρνηθηκε να γλυψειΛύπη.

Την ξαπλωσα ανασκελα για να απολαυσω το νεανικο της μουνακι.Εχει ωραιο,καθαρο και καλοσχηματισμενο μουνακιΓλώσσα.Της εγλυφα επιφανεικα το μουνακι και αυτη μου ελεγε διαφορες μαλακιες.Την εγλυφα και αυτη ταυτοχρονα βρηκε χρονο για να σκουπισει τα βυζακια της με μωρομαντηλο!Ναι! Δεν με αφησε να την γλυψω πολυ ωρα.Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο για να βλεπω το αγγελικο προσωπακι της.Μπηκα μεσα της και αρχισα να την γαμαω.Αυτη ομως ειχε κλειστα τα ποδια της και δεν με βολευε.Οταν πηγαινα να της γλυψω τον λαιμο αυτη σφιγγονταν και τραβιονταν! Δεν γινονταν προκοπη σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητο.Καλο στησιμο εκ μερους της αρχικα.Μπηκα μεσα της και αυτη εδειχνε να ποναει.Αρχισα να την γαμαω.Αυτη μετα απο λιγο χαμηλωσε τελειως το κορμι της τερμα κατω.Συνεχισα να την γαμαω με την κοιλια μου να ακουμπαει στα κωλομερια της.Αυτη ομως δεν συμμετειχε καθολου.Μονο εριχνε μερικες ματιες στον καθρεπτη και εβγαζε λιγο την γλωσσα της.Λιγο πριν ερθει το τελος βγηκα απο μεσα της.Πεταξα το προφυλακτικο και την ξαναξαπλωσα ανασκελα.Ανεβηκα απο πανω της και αρχισα να τραβαω μαλακια πανω στα βυζακια της.Αυτη ειχε βαλει το μωρομαντηλο μπροστα απο την φατσα της για να μην την πετυχω με τα φλοκια!Ναι! Να κανει παιχνιδι ουτε λογος!Ναι! Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στα βυζακια της.Πεταξα ολα τα φλοκια πανω της και σηκωθηκα.Η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε , μου πεταξε ενα ''γεια'' και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Σοφια ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης.Ειναι ενα πιπινοστυλιαρι με ομορφο προσωπο! Καπου εκει ομως τελειωνουν τα καλα!Κεφάλι σε τοίχο! Δεν κανει προκαταρκτικα , δεν γλυφει μπαλακια , η πιπα της ειναι αδιαφορη και μικρης διακρειας.Δεν σε αφηνει να της γλυψεις το μουνακι για πολυ ωρα.Δεν της αρεσει να της γλυφεις τα βυζακια,τον λαιμο και γενικα το σωμα της.Δεν μου ειπε ξεκαθαρα να τελειωνω αλλα φαινονταν απο την ολη της συμπεριφορα οτι δεν θελει να ξεπερναει συγκεκριμενα χρονικα ορια.Η τσατσα παντως δεν ενοχλησε.Γενικα μου φανηκε σαν να την απασχολει κατι.Σωματικα ηταν στο δωματιο αλλα ψυχικα ηταν αλλου! Δεν εμεινα ευχαριστημενος απο τις υπηρεσιες της.Δεν αξιζει το 20ρικο! Ειναι φολα! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2015
Κοιμαται,ηθελα να πω!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1