Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ο τίτλος τα λέει σχεδόν όλα .
Μετωπική συγκρουση με την καταστροφή
Στοχευμένη επίσκεψη στον οικο για την Μαρία αλλα τελικά δεν .Κατι το άχαρο σαλονάρισμα ,κατι η σιγουριά της οτι εμενα δοιαλέγουν με έκανε να επιλέξω την Τζουλη που εκανε ταυτόχρονα βαρδια μιας και μου φάνηκε πιο γηινη,συμπαθητική ,γλυκιά και ολα αυτα που μας κανουν ένα κλικ παραπάνω για να προχωρήσουμε.
Πιπίνα ,μελαχρινή ,γλυκεια φατσούλα οχι τιποτα το εξωπραγματικό με κανονικό σώμα αλλα λίγο δυσανάλογη περιφέρεια που ομως δεν με χάλαγε.
Εμφάνιση στο δωμάτιο ..καταστροφική.Με το που μπαινει λεει ξαπλωσε μωρό μου .Αυτη ειναι η μαγική ατάκα που με κανει να θελω να φυγω μιας και οσες το λένε δεν ξερουν τον τρόπο να με απογειωσουν.
Οκ αφου ξαπλωσα και περιμενα να κάνει ...μαγικά αρχισε να μου τον πιάνει λες και ήταν η πρώτη της φορά.Ευτυχώς γρήγορα κατάλαβα προς τα που πηγαινε το ολο σκηνικο οπότε σηκώθηκα και αρχισα το sex χωρίς πολλά πολλα .Εκει άρχισε τα βογγητά λες και πάλι να ήταν η πρώτη της φορά.
. Τό τέλος ήρθε μετα από πολύ εγκεφαλικό κόπο σε μια και μοναδική στάση
Εδώ άπλα να πώ οτι αν δεν ήμουν έτοιμος απο πριν δεν υπήρχε περίπτωση να επιτευχθεί η έγερση παραλίγο να γίνει το αντίθετο
Προτέινεται σε όσους θέλουν να νειωσουν την ψευδαίσθηση ότι πάνε με παρθένες και έχουν χρόνο και χρήματα γιά χάσιμο.
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική
Παρκιγκ δύσκολο άλλα οι ακατόρθωτο .
Ο χωρος λιγο παραμελημένος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλι
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2015
Τι εννοείς "αν δεν ήμουν ετοιμος απο πριν" ;
16 Απριλίου, 2015
Πολύ κρίμα φιλέ που έδωσες τα λεφτά σου και δεν πέρασες καθόλου καλά με αυτή την άσχετη άπειρη κοπελα που δεν κανει για την δουλεια.Πριν λιγες μέρες έγραψα κριτική για την ίδια κοπελα στο Συγγρού 296 καθως δοκιμασα και εγω ρισκαρα και δεν περασα καθολου καλα πιστεύω αν τη διαβαζες δεν θα την παταγες επιβεβαιωνεις και εσυ τα ιδια.Τουλάχιστον να μην χαλάσει άλλος τα λεφτά του και ξενερωσει με αυτη ας τα αξιοποιήσει κάπου καλλίτερα
17 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοω οτι μου ειχε σηκωθει από πριν
17 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σίγουρα αν την είχα διαβάσει θα έκανα μεταβολή.Την είδαΚεφάλι σε τοίχο! όμως εκ των υστέρων.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4