Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο στούντιο το συγκεκριμένο ... δυο κοπέλες μια ελληνιδα Μαρια και η Νικόλ , Σέρβα( Αλβανίδα), χοντρούλα, με μεγάλο βυζάρες και κωλάρα ... μπαίνω με 30.

Ντουζάκι και έρχεται η πόρνη του ελέους, μου δίνει την κωλάρα της φόρα παρτίδα και την γυρίζω κανονικά να την γλύφω, την τρέλανα στο γλυφομούνι στα δάχτυλα, ωσπου μου περνάει καπότα για τσιμπούκι, καλό τσιμπούκι με έμφαση στο κεφάλι αλλά το πήρε και τέρμα deep μετά από παρέκκλιση μου, ρούφηγμα αρχιδιών μετά από εντολή μου είχαμε την γυρνάω στα τέσσερα με σφαλιάρες στα κωλομέρια και φιλιά παντού, εκτός από στόμα Κεφάλι σε τοίχο!, την ξανά βάζω σε στάση για γλυφομούνι όπου εκεί η καύλα έπιασε κόκκινο και η γκόμενα ήταν μούσκεμα. Με αρχίζει στο τέλος στα τσιμπούκια στα όρθια όπου της λέω να την χύσω χωρίς καπότα, μου την βγάζει και την χύνω στα βυζιά ενώ μου λέει, πως έβγαλα πολύ πράγμα, της απαντώ πως λόγω ειδικών καταστάσεων έχουμε αυτά τα αποτελέσματα ... κουβέντα στο χαλαρό μου φέρνει και νέα πετσέτα να σκουπιστώ. Ο χώρος ήταν γεμάτος καπότες και γενικά ήταν σκατά για στούντιο, τι σκατά κάνει η τσατσά ? Χμμμ;

Συνέχεια με την τσάρκα μου στην οδό αυτή, και κάπου στη Λένορμαν, βλέπω έναν Ρωμά φαντάρο, και του κάνω την ερώτηση που είναι και τι ΕΣΣΟ είναι, και μου απαντά τέλος πάντων, ώσπου ξαφνικά μεσα στον δρόμο μου σκάει προσοχή και με αποκαλεί Συνταγματάρχη ΕμμμμΕμμμμ, του λέω ευγενικά πως δεν είμαι, και μου απαντά κάποιος βαθμοφόρος είστε σίγουρα, του απαντώ πως είμαι Λοχίας και μου λέει αν είναι καλή η εμφάνιση του και διατάξτε και όλα αυτά στα σοβαρά ... τον χαιρέτησα και έφυγα ..Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο συνέχεια με κατάθεση στην έλλη το πιπίνοστυλιάρι από χωματιανού ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2015
και ο αδολφος απλος λοχιας ηταν
και ειχε ταραξει τους γερμανους
στις εντολες και στις εκδρομες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1