Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική, αλλά μέσα στην εβδομάδα των παθών. Κάθοδος στην περιοχή και μια και ελάχιστα ήταν ανοικτά, είπα να δοκιμάσω κάτι νέο. Ανέβηκα την σκάλα, και η αδιάφορα ευγενική τσατσά μου παρουσίασε την Βίκυ. Μια αδύνατη μελαχροινή κοπελίτσα, με 1,5 βυζάκια, συμπαθητικό προσωπάκι, ωραίο κωλάκι. "Δεν βιάζεται, κάνει καλή περιποίηση, 69 και ότι άλλη στάση θέλεις" είπε η τσατσά, και στην ερώτηση "και κώλο?", η απάντηση ήταν αρνητική. Πλήρωσα τα διόδια, και μπήκα στο "μικρό δωμάτιο" που είχε κλιματισμό στη σωστή θερμοκρασία.

Γδύθηκα, φρεσκαριστηκα, και 2-3 λεπτά μετά ήρθε η κοπέλα. Μου συστήθηκε ξανά, μου είπε πως είναι από την Βουλγαρία, 25 χρονών (αν και δείχνει 18-19), και άρχισε να τρίβεται πάνω μου. Άρχισε να με φιλάει στο στόμα, αλλά χωρίς γλώσσα, και το χέρι της βρέθηκε έυκολα γύρω από τα @@ μου. Ένιωσε την στύση να έρχεται, και κατέβηκε σιγά σιγά για να μου προσφέρει ένα αισθησιακό καραμέλωμα στα @@. Τράβηξα το κεφάλι της λίγο προς τα πάνω, και βρέθηκε με το ξεσκέπαστο όργανο στο στόμα. Υγρό όσο πρέπει, με καλή χρήση χεριού, και καλό ρούφηγμα. Την διέκοψα για να μην έχουμε κανένα τέλος έτσι, και την έβαλα από κάτω, για να περιποιηθώ το μοσχομυριστό και φρεσκοξυρισμένο μουνάκι της. Οι κραυγούλες της ήταν αληθοφανείς, και η κίνηση του κορμιού της έδειχνε να το απολαμβάνει.

Μετά από λίγο μου ζήτησε να την γαμήσω. Έβαλε με το στόμα της το προφυλακτικό, με ξάπλωσε κάτω, και καβάλησε με ορμή. Καταχτυπήθηκε μέχρι που της έριξα ένα δυνατό χαστούκι στο ένα κωλομέρι. Ούρλιαξε, τραβήχτηκε, και αποφάσισε ότι θα συνεχίσουμε σε πισωκολλητό. Με παρακάλεσε να μην της ρίξω άλλα χαστούκια, μια και δεν της αρέσουν. Στήθηκε όμορφα, και δέχθηκε αδιαμαρτύρητα το έντονο σφυροκόπημα. Σε κάποια στιγμή έσπρωχνε το κορμί της προς τα πίσω για να είναι ακόμα πιο βαθιά και έντονη η διείσδυση. Σε αυτή την στάση επήλθε το τέλος.

Η κοπέλα έμεινε δίπλα μου στο κρεβάτι για μερικά λεπτά, φιλώντας με και χαϊδεύοντας με. Πιάσαμε την κουβέντα για το αν κάνει παρτούζες, πόσο καιρό κάνει αυτή τη δουλειά, κλπ, και έμεινε μαζί μου μέχρι να ετοιμαστώ. Με ευχαρίστησε, την ευχαρίστησα, και έφυγα.

Σε γενικές γραμμές μια επιτυχημένη συνάντηση, που χρήσει επανάληψης, μια και θεωρώ ότι έχει και περιθώρια βελτίωσης και αποδοσης, μια και αρχικά φαινόταν αρκετά σφιγμένη.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού