Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
επισκεψη στο τσαρδι της κωσταντινουπολεως για μια ισυχη συνευρεση λογω της αδειας πολης.η τσατσα ευγενεστατη μου παρουσιασε το προγραμμα της κορασιδας και κανει την εμφανιση της η ναταλι.η ναταλι ειναι μια ξανθια ψηλη ουκρανεζα αφρατο σωμα βυζι 1,5 που σοθ βγαζει μια λαγνεια να την σκισεις κουναγε και την κωλαρα της περα-δωθε,και μοιαζει με την παντρεμενη γειτονισσα η η ψιλικατζου της γειτονιας σου που θελεις να την πεθανεις στον μπεκο.δινω το μπλε τικετο και μπαινω στο δωματιο πριν το σαλονι.το δωματιο ψιλομπιχλα στα μειον η καθαριοτητα.σκαει η ναταλι ξεκιναει ενα μινι στριπτιζ και αρχιζει να τριβεται πανω μου και να κατεβαινει προς τα κατω και αρχιζει την πιπα με σκουφο εγω το ζητησα και τρωω την ξενερα με τα χερια της!!!οι καρποι της σπασμενοι απο παλια και δεν εχουνε κολλησει σωσταΚεφάλι σε τοίχο!με τα πολλα το μονο θετικο απο την παγωμαρα της στα του αγωνα γιατι ειναι ψυγειο σε ολο το προγραμμα της ειναι η γλωσσα της στην πιπα.μαυρο ξενερωτη αχαρη και δεν προκειται να ξανατιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
koyiot1312
Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
75
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού