Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400502
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυρίζοντας στο σπίτι μετά από μια κουραστική μέρα είχα διάθεση για ένα ποτό, ο δρόμος με έφερε στο Χbar.
Με το που μπαίνω ρίχνω μια ματία στο γυναικομάνι που είναι μαζεμένο αριστερά αλλά ο σερβιτόρος με συνοδεύει στο μπαρ που ήταν γεμάτο κόσμο. Παραγγέλνω ένα ποτό και κοιτάω την κοπέλα που στεκόταν στο διάδρομο. Με ένα νεύμα μου την καλώ να έρθει για νταλαβέρι. Αυτή έρχεται συστηνόμαστε και αρχίζει να μου τρίβει τον λούτσο, ανταποκρινόμενος της δείχνω οτι χαίρομαι για την γνωριμία. Αυτό είναι που μου αρέσει σε αυτό το μαγαζί, σε 5 λεπτά πίνεις ποτό και βγάζεις γκόμενα, νοιώθεις πως είσαι σαν τον Κύριο Μάκη από το "όλα είναι δρόμος" αλλά χωρείς δράμα.
Μιλούσε αγγλικά και συνεννοηθήκαμε εύκολα. Τελειώνω το ποτό μου και η Κάρλα φεύγει για λίγο, κοιτάω πίσω μου και στο ίδιο σημείο που καθόταν η Κάρλα πριν, είχε ένα μωρό με πρόσωπο Έλλη Παπαγγελή και βυζί φυσικό με τις ρογάρες της να προεξέχουν απ' έξω. Γμτ, πονηριά του μαγαζιού έχει τόσες πολλές αλλά από το μπαρ δε μπορείς να τις δεις για να επιλέξεις.

Κάρλα λοιπόν και ανεβαίνω πάνω. Αφού περιμέναμε λίγο μπαίνουμε στο δωμάτιο. Η Κάρλα έχει ένα μέτριο πρόσωπο αλλά πολύ ωραίο κορμάκι με σφιχτό κολαράκι και 3αρι βυζί. Στο σεξ της είπα να το πάει σιγά σιγά για να μην έχω απρόοπτες βολές...
Η κοπέλα το πήγε πολύ καλά μου έκανε μια πολύ καλή πίπα και μετά την γύρισα σε 69 βλέποντας το καταπληκτικό κολαράκι της. Αφου ήμουν έτοιμος ανέβηκε πάνω για διείσδυση όπου έβαζε τον μισό. Γυρίζωντας την ανάποδα προσπάθησα να της τον χώσω όλο αλλά φαινόταν οτι προσπαθούσε να με κρατήσει. Αφού αλλάξαμε αρκετές στάσεις μου λέει να τελειώνω οπότε την γυρίζω και τραβάω μλκια στο στόμα της με την καπότα.
Η Κάρλα είναι μια κοπέλα που άνετα θα μπορούσε να ήταν της διπλανής πόρτας έχοντας ένα αρκετά ελκυστικό κορμί και πρόθυμη να κάνει ότι της πεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Κάρλα
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2015
Ρε συναγωνιστή ξέρουμε το όνομα αυτής που έμοιαζε στην Παπαγγελή?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1