Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχθες αποφάσισα να κάνω μια ρομαντική βόλτα στην άδεια Φυλής με τον παγωμένο αέρα να σκάει δυνατά στο φρεσκοξυρισμένο πρόσωπό μου Μεγάλο χαμόγελο.Έφτασα μέχρι αυτό το μπουρδελάκι όπου εμφανίστηκε μπροστά μου ένας πενηντάρης τσάτσος με χειρουργική μάσκα Money MouthΣπασίκλας,μου εξηγήσε πως ήταν κρυωμένος και πως δούλευε η Κατερίνα η οποία εκείνη την στιγμή ήταν στο δωμάτιο.Του είπα θα την περιμένω και έκανα ένα τσιγάρο στο καλτ σαλόνι Κουλ.Μετά από κανα 10λεπτο σκάει μύτη το μωρό με τα μαύρα εσώρουχά της και το πρόστυχο βλέμμα με το πιρσινγκ.Της έδωσα το 20ευρω και πέρασα στο πρώτο δωμάτιο δεξιά.Το κρεβάτι ήταν πραγματικά τεράστιο και αφού άραξα σαν βασιλιάς μετά από λίγο ήρθε και η μικρή.Αφού αφαίρεσε τα εσώρουχά της ήρθε και βολεύτηκε στην αγκαλιά μου και άρχισε να με φιλάει σε λαιμό και στήθος.Ανταπέδωσα κι εγώ και αφού έγλειψα παντού το μικρό σωματάκι της ξεκίνησα να παίζω το υγρό μουνάκι της με τα μεγάλα μουνόχειλα(ωραία αντίθεση Γλώσσα).Συνέχισα μ'ένα παθιασμένο γλειφομούνι,το οποίο έδειξε να γουστάρει και αφού την είχα κάνει μούσκεμα με ξάπλωσε και πήρε σειρά για ένα αργό αισθησιακό τσιμπούκι με πολύ καλή περιποίηση και στις μπάλες Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Αφού μ'έκανε τούρμπο της είπα να έρθει από πάνω μου όπου πραγματικά τα έδωσε όλα.Για κανα τέταρτο χτυπιόταν στον πούτσο μου σαν τρελαμένη πορνοσταρ ενώ είχα φτιαχτεί με τα συνεχόμενα πλατς πλατς που άκουγα Ναι!Ναι!.Είχαμε ιδρώσει και οι 2 οπότε την γυρνάω κανονικά και την γαμάω με τις τελευταίες μου δυνάμεις για να καταθέσω πανηγυρικά μια μεγάλη ποσότητα σπέρματος.Μείναμε αγκαλιά για κανα 10λεπτο ακόμη,όπου έμαθα πως δουλέυει καθημερινά 2πλοβαρδια από τις 17:00-06:00 και πως διαβάζει και τις κριτικές στο σάιτ Καπέλο.Είχα ανάγκη μια μικρή πορνοσταρ και σίγουρα θα την ξανατιμήσω Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 09 Απριλίου, 2015) 09 Απριλίου, 2015
''Για κανα τέταρτο χτυπιόταν στον πούτσο μου σαν τρελαμένη πορνοσταρ '','Μείναμε αγκαλιά για κανα 10λεπτο ακόμη''.
Οι χρόνοι που αναφέρεις είναι ακριβείς;,γιατί πολύ large μου ακούγονται για 20€!
24 Απριλίου, 2015
Αυτα ειναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2