Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο μεγαλο σαλονι του εν λογω οπικου.Η καυλιαρα ξανθια Ρωσιδα τσατσαΓλώσσα μου παρουσιασε την Ελενα.Προκειται για μια νεαρη Ρωσιδα με μακρυ κοκκινο μαλλι που ειχε μαζεμενο σε κοτσιδα , μικρα πεσμενα βυζακια , κανονικο αναστημα , σχετικα ομορφο και παραξενο προσωπο και αδυνατο σωμα.Αν δεν κανω λαθος ειναι η Ελενα που ειχε ξεκινησει απο Φυλης 84α ισογειο.Μετα υποβιβαστηκε στο Μεταξουργειο.Η τσατσα ανηγγειλε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα!Ναι!

Εδωσα ενα απαξιωμενο 10ρικο και περασα στο δωματιο που ειχα γαμησει στο παρελθον την Κορινα του Picker!Μεγάλο χαμόγελο Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η ανεκφραστη Ελενα.Ηταν σκυθρωπη,μελαγχολικη και φαινονταν κουρασμενη! Λες και ηταν στον κοσμο της!Ναι! Μιλαει ελαχιστα Ελληνικα.Αυτη ηθελε αμεσως να μου ρουφηξει το καυλι ακαποτα αλλα εγω την σταματησα! Να μου λειπει το ελευθερο στοματικο στο Μεταξι!Ναι! Αυτη τοτε πηγε να μου περασει το προφυλακτικο.Της ειπα πρωτα να μου κανει προκαταρκτικα.Αυτη μου εγλυψε λιγο τα βυζακια μου.Επισης μου εγλυψε ελαφρως τα μπαλακια μου.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα με πολυ χρηση χεριου.Φαινονταν ομως οτι προσπαθει το κοριτσι.

Οταν σταματησε το στοματικο σεξ την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Την γαμουσα και αυτη δεν συμμετειχε καθολου.Δευτερη σταση το πισωκολητο.Αυτη ειχε κατεβασμενοα το κεφαλι χαμηλα και η πλατη ηταν καμπουριασμενη.Την γαμησα για λιγη ωρα.Η κοπελα δεν ηταν πολυ καθαρη και μου ηρθαν κατι μυρωδιεςMoney Mouth.Ειχα βαρεθει και βγηκα απο μεσα της.Πεταξα το προφυλακτικο και σταθηκα στην ακρη του κρεβατιου.Αυτη καθισε και εγω αρχισα να την παιζω πανω στα βυζακια της.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω στα βυζακια της.Αυτη σηκωθηκε , σκουπιστηκε , ντυθηκε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ελενα ειναι μια κοπελα αξιολογης εμφανισης για τα επιπεδα του Μεταξουργειου.Δεν μου φανηκε ομως πολυ καθαρη κοπελα.Δεν συμμετεχει στο κυριως σεξ.Ηταν στον κοσμο της! Μου φανηκε σαν να την απασχολει κατι.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Ηταν μια τυπικη και βαρετη συνουσια! Την εχω ηδη ξεχασει! Δεν εμεινα ευχαριστημενος απο τις 3 συνευρεσεις που εκανα στο ΜεταξουργειοMoney Mouth.Κατεβηκα τα σκαλοπατια και βγηκα στον πεζοδρομο της Ιασωνος.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού