Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 143 10
Sex Studio 283562
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ήρθε από δω, ήρθε από κει...όλα δούλεψαν να χάσω το 50άρι...Πιεσμένο πρόγραμμα και είπα να κάνω ένα διάλλειμα ...Σκάω σε γνωστό μασατζίδικο Καλλιθέας, μόνο 2 κορίτσια, αυτή που ήθελα 2 κλεισμένα ραντεβού..Φεύγω..Σταματάω σε μασατζίδικο Ν.Κόσμου...πάλι 2 κορίτσια, η μία μόλις έμπαινε με πελάτη,η άλλη..με την καμία....Έχω αρχίσει και φορτώνω γαμώ τα καντήλια μου μέσα, μέρες που είναι..Πάω να κάνω τις υπόλοιπες δουλειές...Έχω χάσει ήδη μία ώρα...και παίζω με τα λεπτά πλέον..Αφού έχω ξεμπερδέψει με τα βασικά κοιτάω στο ίντερνετ τι παίζει στα 2 πιο κοντινά μου στούντιο, Βούρβαχη και Ηλ. Ηλιού...Αποφασίζω να πάω στο δεύτερο, λόγω φωτογραφιών Χριστίνας..Μπαίνω μέσα..Σοφία και Χριστίνα. Η πρώτη μεγάλη ηλικιακά και πατσαβουρίτσα, η δεύτερη αρκετά νεότερη και με κορμί καλό...Κάνω ντουζάκι και σκάει η δικιά σου..Μονοκόματη,ψυχρή...Ωραία λέω...την κάτσαμε την βάρκα.Πολύ τυπική,τραγικά διεκπαιρεωτική σε σημείο να σου πέφτει η πούτσα...Δεν αξίζει καν να περιγράψω.Υπηρεσίες μέτριου μπουρδέλου !! Η τσατσά δεν με ρώτησε στο τέλος τίποτα..έμεινε στο καλυνύχτα...Μαύρο στην πουτάνα την γύφτισα την Χριστίνα !!
Αν έχει κάτι παραπάνω η βαθμολογία, είναι λόγω της καθαριότητας του χώρου..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2015
Πολύ κρίμα φιλέ που εχασες τα λεφτά σου γιατί αυτή η Χριστίνα είναι μεγάλη φολα παλιότερα πριν καποια χρονια δούλευε σαν γυρολόγος σε πολλά μαγαζια φυλής αλλά και μετάξι και ηταν άθλια απο τις χειρότερες μελέτες.Είναι η χειρότερη επιλογή που μπορεί να κανει κάποιος σε στούντιο πραγματικά..Μακρια λοιπον μακρια50€ για πέταμα κρίμα ειναι ας το ξέρουν ολοι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1