Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...ενώ ήμουν απορροφημένος στις σκέψεις μου , πίνοντας κάπου κρέμα καλούα με βότκα
το πέος μου άρχιζε να με φαγουρίζει και έτσι μου δημιουργήθηκε η ανάγκη να το τρίψω κάπου να ξαλαφρώσω...
...ήταν ένα ξανθό άνθος , ωραίο νεανικό σωματάκι στητό στήθος και κωλαράκι!
...ο πούστης τσάτσος μπήκε όλος μες το δωμάτιο για να μου δώσει τα ρέστα για να πάρει μάτι το κρέας μου , ενώ η οσμή μηκυτίασης που αναδυόταν απο τις κάλτσες μου αναδευόταν με τη σκατόλη κάποιου ρομαντικού πάκη προσδίδοντας στην ατμόσφαιρα αφροδισιακή δυσοσμία...
...το άνθος ήρθε , ανταλλάξαμε λόγια (προστατευμένου) κόρτε , και τη θαύμαζα να θηλάζει το πέος μου ...είχε ωραίες καμπυλότητες , μια άσπρη επιδερμίδα και χνούδι απόρρεον απο τα ελάχιστα ανδρογόνα που παράγουν οι γυναίκες απο το θηλακιώδη κύτταρα των ωοθηκών...
...στήθηκε στην κυνική στάση και έβαλε το χέρι της στον κόλπο της για να αποτρέψει τις βαθιές διεισδύσεις του υπερμεγέθους πέους μου...
...πραγματικά χρειάζεται μεγάλη πορνοεμπειρία για να χύσει κάποιος υπ'αυτές τις συνθήκες , αλλά εγώ την έχω και έτσι τελείωσα ασπαζόμενος αυτό το υπέροχο κωλαράκι που μου έδωσε 3λεπτά απόλαυσης!
...η προλακτίνη με χαλάρωσε και σκεφτόμουν ότι τα βακτήρια του μουνιού κάποιας άγνωστης πόρνης που βρίσκονται στις αμυγδαλές μου ουσιαστικά αποτελούν ένα κομμάτι της που βρίσκεται μέσα μου , κάτι το οποίο το θεωρώ άκρως ρομαντικό!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Λόλα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού